Öne Çıkanlar yenıufuk yeniufuk gazetesi türkiyede deprem elazığhaber Elazığ cumhurbaşkanı

Bu haber kez okundu.

Açıkkapı; “Milli İrade Yeniden Destan Yazacak!”

HABER: SİBEL ÖZTAŞ

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, 14 Mayıs'ta milletvekili çoğunluğunu Cumhur İttifakı'na veren Elazığlı vatandaşların tercihinin Cumhurbaşkanlığı Seçiminde de güven ve istikrardan yana olacağından şüphe duymadıklarını vurguladı.

BİZLER ANLATMAMIZ GEREKENLERİ ANLATTIK

28 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleriyle ilgili bir açıklama yapan AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, milli iradenin yeniden destan yazacağı bir güne adım adım yaklaştıklarının altını çizerek, “14 Mayıs seçimlerinde tercihini bizden, AK Parti'den, Cumhur İttifakı'ndan yana kullanan kardeşlerime bir kez daha teşekkür ediyorum. 14 Mayıs tarihinden itibaren bugüne kadar vatandaşlarımızın gönlünü kazanmak ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a destek istemek için yoğun bir şekilde çalıştık, koşturduk, ciddi bir mücadele verdik. Artık seçime saatler kaldı. Bizler anlatmamız gerekenleri anlattık, vatandaşlarımıza hayallerimizi ve ülkemizin 21 yılda geldiği noktayı yapılan eser ve hizmetleri göstererek aktardık. Artık söz vatandaşımızda.” dedi.

*ELAZIĞLI VATANDAŞLARIMIZ 14 MAYIS BAŞARIMIZI 28 MAYIS’TA ZAFERE DÖNÜŞTÜRECEK

“Ben özellikle teşkilat mensuplarımızdan ve bize gönül veren tüm kardeşlerimden sandıklardaki ilçe ve il seçim kurullarındaki işlemler bitene kadar teyakkuz halinde olmalarını istiyorum.”diyen Açıkkapı; “Sandık kurullarında görev alacak olan, müşahit olarak veya bireysel gayretleriyle gönüllü bir şekilde sandıklara sahip çıkacak olan tüm kardeşlerime şimdiden kolaylıklar diliyorum. Seçim sonuçları şehrimize ve ülkemize şimdiden hayırlı olsun. Ülkemizin demokrasi ve kalkınma atılımlarının yarım kalmaması için Elazığ halkının Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a rekor düzeyde oy vereceğine tüm kalbimle inanıyor, 14 Mayıs başarımızı 28 Mayıs’ta zafere dönüştürecek olan Elazığlı vatandaşlarımıza sevgi, saygı ve muhabbetlerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol