Öne Çıkanlar 30 GEÇİCİ İŞÇİ ALACAK nisan ayı araç sayısı O ADAM; TURAN KARAHAN Müftülük Çalışanı 6 Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti BAKIM HİZMETİNDEN YARARLANAN GÖRME ENGELLİ SAYISI 39 BİNİ AŞTI

Bu haber kez okundu.

Ak Partili Elazığ Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı

Elazığ’ı TBMM’de 28. dönem milletvekili olarak Ak Parti sıralarından temsil edecek olan Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı düzenelenen törenle mazbatalarını aldı. Düzenlenen törene Ak Parti İl teşkilatı ve milletvekillerinin eşleri katıldı. 

KELEŞ: "ÇALIŞMA VE ÇABA GÖSTERECEĞİZ

Düzenlenen törende mazbatasını İl Seçim Müdürü Gasi Kahraman’ın elinden alan Prof. Dr. Erol Keleş birlik beraberlik mesajı verdi. Keleş yaptığı açıklamada “ 28. dönem Milletvekilleri genel seçim sonuçları kesin olarak açıklandı. Elazığ halkı bize ciddi bir anlamda bir sorumluluk yükledi. 5 milletvekili olarak bundan sonraki süreçte Elazığ’ımız için emek ve hizmet vererek Elazığ’ımızı en iyi yerlere taşımak için bu göreve üstlenmiş bulunmaktayız. Görevimiz sorumluluğumuz yüksek bu bilinçle emek vereceğimizi düşünüyorum. Bunun içinde ciddi anlamda birlik beraberlik içerisinde 4 cumhur ittifakımız 1 de millet ittifakından olmak üzere 5 milletvekilimizle birlik beraberlik içerisinde gerekli çalışma ve çabaları göstereceğiz. Bugün çok gururlu ve çok heyecanlıyım” dedi. 

AÇIKKAPI: ÜLKEMİZ VE ŞEHRİMİZ İÇİN HAYIRLI HİZMETLER YAPMAYI NASİP ETSİN

Elazığlı vatandaşlara sonsuz teşekkürlerini sunarak sözlerini başlayan  Ejder Açıkkapı ise “ Milletimizin iradesi 14 Mayıs’ta tecelli etti. Bizlere de çok büyük bir sorumluluk yüklenmiş oldu. Bizlerde bu sorumluluğun bilincinde hem şehrimize hem de ülkemize necip milletimize hizmet etmek için büyük bir mücadele vereceğiz. Elazığ’ımızı bulunduğu noktadan çok daha iyi yerlere taşıma konusunda arkadaşlarımızla el ele vererek birlik beraberlik içerisinde şehrimize hizmet edeceğiz. Rabbim bizleri mahçup etmesin. Ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” ifadelerini kullandı. 

NAZIRLI: VATANIMIZA, MİLLETİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

14 Mayıs seçimlerinin kesin sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte mazbatalarımızı Elazığ halkı adına aldıklarını ifade eden  Mahmut Rıdvan Nazırlı ise “Bu vesile ile bütün Elazığlı vatandaşlarımıza bizlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Birçok ilde seçim çalışmalarına katılmış bir kardeşiniz olarak söyleyebilirm ki çok huzurlu ve çok güzel bir seçim atlattık. Bu süreçteki bütün aday adayı arkadaşlarımıza bütün partilerin il başkanlarına, teşkilatlarına güvenlik kuvvetlerimize seçim kurulunda görev almış memur ve vatandaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Sonuçların vatanımıza, milletimize hayırlı olmasını diliyorum” açıklamasını yaptı. 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol