Öne Çıkanlar KPSS başvuru ekranı açıldı Fırat Üniversitesi 8 Öğretim Görevlisi Alacak Madenlilerden Yeniden Görüş Alınacak! KOVANCILAR YENİLENİYOR Kararlar Yıktı

Bu haber kez okundu.

AKIN: “AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ELAZIĞ’IN SORUNLARINI BİLMİYOR

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ziyaretlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ve yönetim kurulu üyeleri Sarıcan Beldesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Akın, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

AKIN: “AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ELAZIĞ’IN SORUNLARINI BİLMİYOR

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın; “Muhterem Sarıcanlı hemşehrilerim, bakınız Saadet Partisi olarak ilimizin gezmedik yerini bırakmadık. Mahallelerini, beldelerini ve ilçelerini gezdik, geziyoruz. Bunu yaparken birileri gibi dostlar bizi alışverişte görsün diye değil, insanımızın sorununu öğrenmek için yapıyoruz. Şimdi Elazığ milletvekillerine sorsanız bu Elazığ’ın sorunlarını bilmez. Bilmedikleri için Elazığ’a ayrılan bütçeler tabiri caizse telef oluyor. Daha doğrusu ellerinde dosya olmadığı için gidip bütçe bile isteyemiyor. Ankara’dan Elazığ’ı yönetemezsiniz. Bu memleketin sorunlarını öğrenmeden isteseniz isteseniz Stadyum için para istersiniz. Çünkü sorunları bundan ibaret sanıyorsunuz. Bakın ilçelerimize bakın beldelerimize tarım ve hayvancılık 6. Sıradan 41. Sıraya düşmüş. 60 Bin işsiz var. Niçin bütçe isteyip Güneş enerjili sulama sistemleri kurmuyorsunuz ? Kuramazlar, kurmazlar. 60 bin işsizimiz var. Niçin Madeni peşkeş çektiniz? Bakıra dayalı sanayi kurmadınız? İnsanımıza iş vermediniz. Sebebi bellidir. Ama biz Saadet Partisi olarak Elazığ’ın sorunlarını çarşaf çarşaf not ettik, çalıştık çözüm ürettik. Ben inanıyorum bu hizmetleri yapmak algıcılara değil bize nasip olacak inşallah" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol