banner37
Öne Çıkanlar elazığ haber eğitim Elazığ Stadyumu Temizlik Ekiplerinden Gece Mesaisi İŞKUR ve Fırat Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı
banner38

Bu haber kez okundu.

Akın’dan Diyalog Vurgusu

HABER : DİLEK YILDIRIM

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Siyasi Partileri Ziyaret Etti.  Ziyaretinde İlimizdeki siyasi rekabetin yanı sıra birlik ve dayanışmanın da önemini vurgulayan Abdullah Akın, AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Yeniden Refah Partisi ve İYİ Parti'yle görüşmeler gerçekleştirerek "Kardeşlik" mesajı verdi.

Akın, ziyaretler sırasında partiler arasındaki işbirliği ve diyalogun önemini vurguladı. Siyasi rekabetin yanı sıra, ortak sorunların çözümü için bir araya gelmenin toplumun genel huzur ve saadetine katkıyı en üst düzeye ulaştıracağını belirtti.

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Yeniden Refah Partisi ve İYİ Parti'yle görüşmeler gerçekleştirdi.

Akın, ziyaretler sırasında partiler arasındaki işbirliği ve diyalogun önemini vurguladı.

Başkan Abdullah Akın’ın yaptıkları ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “Elazığ, siyasi çeşitliliğin ve zengin kültürel dokunun buluşma noktasıdır.

Bugün, bu güzel şehirde yaşayan vatandaşlarımıza önemli bir mesaj iletmek amacıyla buradayız. Saadet Partisi olarak, Elazığ'da bulunan diğer siyasi partileri ziyaret etme kararı aldık. Bu ziyaretlerimizin niyeti, politik farklılıklarımıza rağmen birbirimize olan saygı ve dayanışmayı vurgulamaktır.

* FARKLILIKLARIMIZA RAĞMEN BİR ARADA OLMA İRADEMİZİ VURGULAMAK İSTİYORUZ

AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Yeniden Refah Partisi ve İYİ Parti ile yaptığımız görüşmelerde, politik görüşlerimiz farklılık gösterse de, asıl vurgulamak istediğimiz şey, birlikte yaşadığımız toplumun huzur ve saadetidir. Diğer taraftan farklı fikirlerimizi masaya yatırmak, çeşitli sorunlara ortak çözümler aramak ve en önemlisi, bir arada yaşadığımız gerçeğini unutmamaktır.

Bu ziyaretlerimiz, siyasi partiler arasında bir kardeşlik mesajını iletmek için bir adım atmanın ötesinde, toplumumuzun tamamını kucaklamaya yönelik bir taahhüttür. Sonuç olarak, farklılıklarımıza rağmen bir arada olma irademizi vurgulamak istiyoruz. Bu vesileyle ziyaretimizde partilerimizin gösterdikleri ilgi, alaka ve hüsnü kabullerinden dolayı tüm siyasi Partilerin Muhterem İl Başkanlarına ayrı ayrı teşekkürlerimi arz ediyorum.” İfadelerini kullandı. HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol