Öne Çıkanlar CEZASI 800 TL MEHMET ÇETE GÜVEN TAZELEDİ  zülfü demirbağ SEMİH AYAZ 2023

Bu haber kez okundu.

ALTYAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

BİRİNCİ ETAP ÇALIŞMALARI

Altyapı yenileme projesinin birinci etap çalışmaları, Rızaiye, Yeni, Fevzi Çakmak, Yıldızbağları Mahallelerinde devam ediyor. İçme suyu hattı birinci bölge imalat çalışmaları kapsamında 19 km hat döşendi.

İçme suyu hattı imalatının tamamlandığı noktalarda abone bağlantılıları da eş zamanlı olarak sürdürülüyor.

Birinci bölge kapsamında başlatılan Gülmez Bölgesi ve Ulukent Mahallesi'nde kanalizasyon ve yağmur suyu hattı imalat çalışmaları da devam ediyor.

İKİNCİ ETAP ÇALIŞMALARI

Altyapı yenileme projesinin ikinci etap çalışmaları ise Kızılay, Aksaray Mahallesi ile Malatya Caddesi'nde devam ediyor.

İçme suyu hattı ikinci bölge imalat çalışmaları kapsamında ise 5.6 km içme suyu hattı döşendi.

Malatya Caddesi üzerinde başlatılan yağmur suyu ve kanalizasyon hattı imalat çalışması devam ediyor. İmam Efendi Bulvarı ile Çaydaçıra Kavşağı arasında yaklaşık 1.800 metre uzunluğundaki hatta, yağmur suyu hattı imalat çalışmaları devam ediyor. Hatta yürütülen çalışmalar yüzde 70 oranında tamamlandı. İmam Efendi Bulvarı ile Çaydaçıra Kavşağı arasındaki altyapı imalat çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte özellikle yağışlar sonrası altyapı yetersizliğinden kaynaklı oluşan problemler çözüme ulaşmış olacak.

Öte yandan Hicret Mahallesi’nde kanalizasyon altyapısı olmayan alanlarda 700 metre kanalizasyon hattı imalatı gerçekleştirildi. Kızılay Mahallesi’nde başlatılan yeni içme suyu hattı imalat çalışmaları devam ediyor.  Aksaray Mahallesi'nde 1200 mm çapında yağmur suyu drenaj hattı ve kanalizasyon hattı döşeme çalışması da tamamlandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol