Öne Çıkanlar CEZASI 800 TL MEHMET ÇETE GÜVEN TAZELEDİ  zülfü demirbağ SEMİH AYAZ 2023

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ADAYI ŞEKERDAĞ, SANAYİ SİTESİ ESNAFLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

12 Kasım’da gerçekleşecek olan Elazığ TSO seçimleri öncesinde ziyaretlerini sürdüren Başkan Adayı Şekerdağ’ın bugünkü durağı Elazığ Sanayi Sitesi esnafları oldu.

Şekerdağ, başkanlığa seçilmeleri halinde Sanayi Sitesi’ne ayrı bir ehemmiyet vereceklerinin altını çizdi.

SİTE ESNAFLARINDAN ŞEKERDAĞ’A TEŞEKKÜR

Elazığ Sanayi Sitesi esnafları Başkan Adayı Şekerdağ’a nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi. Site esnafları bir an önce yeni sanayi sitesinin faaliyete geçmesi adına herkesin üzerine düşeni yapmasını temenni etti.

ŞEKERDAĞ: “SANAYİ ESNAFI MAĞDUR OLMAYACAK”

Sanayi Sitesi esnaflarının temennisi olan yeni sanayi sitesinin kurulması için ETSO olarak ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini belirten Başkan Adayı Şekerdağ, açıklamasında şunları söyledi:

“Şehrimiz ekonomisine katma değer sunan Elazığ Sanayi Sitesi esnaflarımızla bir araya geldik ve hal hatırlarını sorduk. Yaşadığımız deprem, pandemi ve ekonomik krizin mağdur ettiği kesimlerden biri de sanayi esnaflarıdır. İnşallah göreve gelirsek esnaflarımıza nefes aldıracak destek projeleri için ilgili bakanlıklarla  temasa geçeceğiz. Elazığ iş dünyasına yeni bir umut olmak adına çıktığımız bu yolda tüm üyelerimizden destek istiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle Cumartesi günü gerçekleşecek olan Elazığ TSO seçimlerinde pusulamızın renginin sarı olduğunu hatırlatır, tüm esnafımıza bol kazançlar temenni ediyorum.

ŞEKERDAĞ’DAN PALU - DER’E ZİYARET

ETSO Başkan Adayı Ali Şekerdağ, geçtiğimiz günlerde kongrelerini yapan PALU-Der’i ziyaret ederek Başkan Fadıl Ülgen ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Yeni dönemde de PALU-Der Başkanlığına seçilen Fadıl Ülgen’e hayırlı olması temennisinde bulunan Şekerdağ, Sivil Toplum Kuruluşlarını önemsediklerinin altını çizdi.

Palu- Der Başkanı Fadıl Ülgen’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ali Şekerdağ ve ekibine teşekkür etti.

ŞEKERDAĞ’IN SONRAKİ DURAĞI İŞYERİ AÇILIŞI OLDU

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ’ın ziyaretlerinin son durağı ise bir işyerinin açılışı oldu.

Başkan Adayı Şekerdağ ve yönetim kurulu üyeleri işyeri sahibi Melis Sunguroğlu’na hayırlı olması temennisinde bulunarak bol kazançlar dilediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol