Öne Çıkanlar KPSS başvuru ekranı açıldı Fırat Üniversitesi 8 Öğretim Görevlisi Alacak Madenlilerden Yeniden Görüş Alınacak! KOVANCILAR YENİLENİYOR Kararlar Yıktı

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN KANGAL'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından 20 Kasım olarak ilan edilen Dünya Çocuk Hakları Günü’nde çeşitli farkındalık çalışmaları yapılırken, DEVA partisi Elazığ İl Başkanlığı tarafından açıklama yapıldı.

“ÇOCUKLARIN HUZURLU BİR ORTAMDA YETİŞMESİ ÇOK ÖNEMLİ”

İl binasındaki açıklamada konuşan DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal, çocuk hak ihlallerine değinerek: “Bizler çocuklarımızın haklarını koruduğumuz zaman aslında onların sadece onların ihlallerini ya da hayatlarını korumak ile kalmıyoruz. Geleceğimizi de teminat altına almış oluyoruz.

Dünyanın daha yaşanabilir hal alması için çocukların gülüp huzurlu mutlu bir ortamda gerektiği düşüncesi ile deva partisi olarak çocukların ve be çocuk haklarının her koşulda savunucusu olacağız.

Parti teşkilatımızdaki hukukçularımız ile birlikte bu şehirde haksızlığa uğramış her çocuğun yanında olacağımızın taahhüdünü buradan kamuoyuna vermek istiyoruz” dedi.

DEVA Partisi Elazığ İl Başkan Yardımcısı Av. Siraç Koç, çocuk haklarının önemine dikkat çekmek için farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını dile getirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol