banner32
Öne Çıkanlar yeniufuk elazığyeniufuk Binalarımız Yoruldu Artık Kimse Güvende Değil Akciğer Nodüllerinin Düzenli Kontrollerini Aksatmayın ELAZIĞ ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI ! Yaşlı: Sözümüzün Arkasındayız

Bu haber kez okundu.

Başkan Şerifoğulları Kış Kampı Etkinliğine Katıldı

Kış kampı etkinliği ve öğrencilere CV Hazırlama, Motivasyon Mektubu Eğitimi, Erasmus+Yurt Dışı Öğrenci Fırsatları konularında eğitimlerin düzenlendiği programa, Başkan Şerifoğulları, Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Uğur Celayir, Gençlik Meclisi Üyeleri ve çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı.

KAMP ZAFER DÖNER KONSERİ İLE BAŞLADI

Program, öğrencilere moral ve motivasyon olması açısından gençlerinde severek takip ettiği Zafer Döner konseri ile başladı. Ateş başında sucuk ekmek ikramının da yapıldığı konserde, şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden gençler gönüllerince eğlendiler.

Konser sonrası alandaki öğrencileri ziyaret eden Başkan Şerifoğulları’na öğrenciler yakın ilgi gösterdiler. Kendileri için organize edilen program dolayısıyla memnuniyetlerini ifade eden gençler, Başkan Şerifoğulları’yla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Eğlence ve tanışma şeklinde gerçekleşen kampın ilk günü, havai fişek gösterisinin ardından son buldu.

ÖĞRENCİLERE BELEDİYE TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN PROJELER ANLATILDI

Programın ikinci gününde ise gençlere Elazığ Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen ve devam eden vizyon projeler ile ilgili bilgiler verildi. Özellikle öğrencileri yakından ilgilendiren ve gençlere yönelik gerçekleştirilen projelerin anlatıldığı etkinlikte, öğrencilerin de görüşleri alındı, talep ve önerileri not edildi.

ETKİNLİK SERTİFİKA PROGRAMIYLA SON BULDU

Daha sonra program kapsamında öğrencilere CV Hazırlama ve Motivasyon Mektubu Eğitimi ile Erasmus+Yurt Dışı Öğrenci Fırsatları Eğitimi’nin anlatıldığı program, öğrencilere sertifikalarının verilmesiyle son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol