Öne Çıkanlar KPSS başvuru ekranı açıldı Fırat Üniversitesi 8 Öğretim Görevlisi Alacak Madenlilerden Yeniden Görüş Alınacak! KOVANCILAR YENİLENİYOR Kararlar Yıktı

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ÜLGEN GÜVEN TAZELEDİ

Genel kurul toplantısında Başkan Fadıl Ülgen güven tazelerken Yönetim kurulu üyeleri ise; Prof. Dr. İ Halil Bakçecioğlu, Prof. Dr. Necip Pirinçci, Erhan Bahçeci, Muhammed Ali Akdağ, Sabahattin Kaya, Rıza Aslaner, Ziyattin Fırat, Ahmet Özdemir, Hayrettin Karakaya, Av. Ahmet Türegün, Seyfettin Bahçeci, Ali Şevdar Çakıcı, Selahattin Çobanoğlu, Ferhat Ataş gibi isimlerden oluştu.

Yedekler ise; Ecmain Altungök, Yavuz Kaya, Murat Küçük, Nihat Nesim, Neşet Demirbağ, Hüseyin Hekimoğlu, Duran Arslan, Mehmet Sabuncu, Veysel Ekmekyapar, Lütfü Ucal, Tekin Gürkan, Serdar Sertdemir, Av. Mehmet Salih Demirbağ, Nusret Canpolat, Sedat Fidan oldu.

"DERNEĞİ  TEMSİL ETMENİN HEP GAYRETİ İÇERİSİNDE OLDUK"

Palu Der Başkanı Fadıl Ülgen yapmış olduğu açıklamada şunları kaydetti; "Türkiye de ve Dünyada tanınan, İlçemizi Palu Kültür ve Dayanışma Derneği olarak, temsil etmenin hep gayreti içerisinde olduk. Ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Günümüzde kültür, tarihi eğitim, ekonomi ve siyasi alanlarda şehrimize dinamizmi kazandıran, bölgemiz ve Palu ilçesi için, derneğimiz tarafından bir çok projeler hayata geçirilmeye, çalışılmıştır. Bu projelerin uygulanması noktasında elimizden gelen gayreti gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz. Bu bağlamda Kültür ve dayanışma derneği olarak, kendi dönemimiz için yaptığımız bütün çalışmaları genel kurul gündemi çerçevesinde faaliyet raporların okunması esnasında siz genel kurul üyelerimizi bilgilendireceğiz" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol