Öne Çıkanlar elazığ haber Jandarma Kablo Hırsızlarını Yakaladı TİCARET VE KONUT ALANLARI AYRILMALI Fırat Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alacak Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı

Bu haber kez okundu.

BASKİL DOĞANCIK KÖY YOLUNDA BSK ASFALTLAMA ÇALIŞMASINA BAŞLANDI

İzmir Adliyesi önündeki saldırı girişimini engelleyen ve kahramanca şehit düşen Elazığlı Şehit Polis Fethi Sekin’in Baskil ilçesinde bulunan kabrinin yolu Elazığ İl Özel İdaresi tarafından asfaltlanıyor.

Elazığ İl Özel İdaresi Baskil ilçesinde bulunan kahraman şehidimiz Fethi Sekin’in kabrine giden 3 km’lik yolda bir dizi çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar kapsamında 3 km uzunluğunda 10 metre genişliğindeki yolda BSK asfaltlama yapılmakta olup Yolun 1,7 km’lik kısmı ise yürüyüş yolu şeklinde düzenlenecek.

Şehidimiz Fethi Sekin’in naaşının bulunduğu alanda ise kilitli parke çalışması yapılmaya devam ediyor.

Elazığ İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamada, Şehit Fethi Sekin’in kabrinin bulunduğu yolda BSK asfaltlama çalışmasına başlandığı belirtilerek,”Kahraman şehidimiz Fethi Sekin’in kabrinin bulunduğu yolda ve naaşının bulunduğu alanda bir dizi yenileme çalışması başlatıldı. Bu kapsamda Şehidimizin kabrine giden Doğancık Köy yolunda BSK asfaltlama çalışmasına başlandı. Yolun 1,7 km’lik kısmında ise yürüyüş yolu düzenlemesi yapılmaktadır. Şehidimizin naaşının bulunduğu alanda ise kilitli parke çalışması gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar ile şehidimizin kabrine giden yol ve naaşının bulunduğu alan şehidimize yakışır hale getirilmiş olacak. Bu vesileyle şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol