Öne Çıkanlar GÖKTAŞ VAKA SAYISI 100 BİNDE 61 AK Kadınlar Şiddete Karşı Turuncu Çizgi Çekti Yukarı Fırat Kültür Sanat ve Arkeoloji Derneğinden Başkan Şerifoğullarına Teşekkür AK Parti İl Başkanlığına Atanan Yıldırımı Kutladı

Bu haber kez okundu.

“BAYRAMLARIMIZI BÜYÜK COŞKUYLA KUTLUYORUZ”

Hal Köyünün Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen törene köylüler büyük ilgi gösterdi.

 “ZAFER BAYRAMINIZI KUTLUYORUM”

Hal Köyü Muhtarı Şevket Özbay, köylülerin zafer bayramını kutladı. Özbay, “Ya İstiklal Ya ölüm parolasıyla başlayan muharebede ilk hedefiniz Akdeniz’dir, ileri emriyle kazanılan bu büyük zafer özgürlük ve bağımsızlığı yok etmek isteyenlerin bize getirildiği bir destandır. Başta Büyük Önder Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anarken bir kez daha zafer bayramınızı kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

 “BAYRAMLARIMIZI BÜYÜK COŞKUYLA KUTLUYORUZ

Hal köyü sakinlerinden Yavuz Doğdu, tüm bayramları bu coşku ile kutladıklarını söyledi. Doğdu, “Bugün burada toplanmamızın amacı Zafer Bayramımızın 100. Yılı kutlamaları. Biz köylüler olarak her yıl hem dini hem milli bayramlarımızı çok büyük coşkuyla kutlarız. Bu yıl 100. Yıl olması dolayısıyla biraz daha katılım çok, bütün köylülerimiz burada. Gelenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol