Öne Çıkanlar Milli Badmintoncu İdmanlarını Evde Yapıyor toki kentsel dönüşüm can kaybı Ticari Taksilere Koronavirüs Önlemi Tescil Tepkisi Sürüyor Teşvik Devletten 50 Bin İstihdam Milletten

Bu haber kez okundu.

BBP İl Başkanı Aktağlı’dan 28 Şubat Açıklaması

28 Şubat Porsmodern Darbesinin Yıl Dönümünde Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Emrah Aktağlı açıklamalarda bulundu.

28 Şubat porsmodern darbesinin dönemin siyasi yapısını dizayn etme teşebbüsünün yanı sıra inançlar, düşünceler ve yaşam tarzlarını belirlemeye çalışan acımasız bir toplum mühendisliği projesi olduğunu söyleyen Emrah Aktağlı; Merhum Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu bu anlamda tarihin çok kritik bir noktasında yer aldı. Dedi.

Başkan Aktağlı; "Cumhuriyet tarihinde yaşanan darbe ve darbe teşebbüslerinin tümü, millet iradesini ve milletimizin istikbalini hedef aldı. Ülkemize, milletimize ve devletimize büyük zararlar verdi. 28 Şubat başta olmak üzere, millet iradesine yönelen tüm müdahaleleri lanetliyoruz. 28 Şubat porsmodern darbesinde milletten yana tavır takınıp Namlusunu Milletine çevirmiş tanka selam durmam diyen Başta rahmetli şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu olmak üzere, ülkesi, milleti ve devleti için feda olmayı seçen kahraman vatan evlatlarını rahmetle, minnetle anıyorum."  İfadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol