Öne Çıkanlar türkiyede deprem GÜLLÜ ESKİ ÖĞRENCİLERİNİ TRANSFER ETTİ Valilikten Vatandaşlara Destek Çağrısı SARAYATİK MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ Müteahhitlerden Yönetmeliğe Tepki

Bu haber kez okundu.

Belediye'den Psikososyal Destek Hizmetleri!

Bu kapsamda Elazığ Belediyesi Aile Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde görevli uzmanlar, deprem bölgesindeki aile ve çocuklara psikolojik destek hizmeti vermek için Kahramanmaraş’a gittiler.

BİLGİNOĞLU: “DEPREMİN YARALARINI SARMAK İÇİN ESİ  BÜTÜN DESTEĞİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ”

Depremin yaralarını sarmak için ilk günden itibaren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın da talimatıyla bütün ekip ve ekipmanlarıyla afet bölgesinde çalıştıklarını belirten Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, depremzedelere psikososyal destek hizmeti vermek için aralarında uzman psikolog ve sosyologların bulunduğu gönüllü bir ekiple afet bölgesinde çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Çocukların yanı sıra yetişkinlere de destek sunacaklarını kaydeden Bilginoğlu, “Devletimiz ve milletimiz bu zor günleri birlik ve beraberlik içerisinde el ele vererek geride bırakacaktır. Yaralarımızı hep birlikte sarmak için depremden etkilenen bütün illerimizde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol