Öne Çıkanlar elazığ haber Jandarma Kablo Hırsızlarını Yakaladı TİCARET VE KONUT ALANLARI AYRILMALI Fırat Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alacak Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı

Bu haber kez okundu.

BULUT, MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Elazığ Merkez Köy Muhtarlar Dernek Başkanı Mahmut Ergün ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “sayın vekilim derneğimizi ziyaretinizden dolayı muhtarlarım adına teşekkür ederim. Biraz geç oldu ama temiz oldu biz bu kadar adamı bir arada bulamazdık yaz mevsimi herkesin işi vardı. Allah razı olsun sizin için bugün muhtarlarım işlerini bırakıp geldiler hepsine teşekkür ediyorum. Sayın vekilime de teşekkür ederim hoş geldiniz sayın vekilim.” İfadelerini kullandı.

AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut, muhtarların ilimize değer kattıklarını ifade ederek: “Çok kıymetli Mahmut Ergün dernek başkanımız, çok değerli muhtarlarımız bende bugün sizlerle beraber olmaktan dolayı mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Merkez Köy Muhtarları Derneğimiz ile beraberiz. Sizler merkez köylerimizi temsil eden arkadaşlarımızsınız. Hem şehir hayatına çok yakın, hem de köy hayatının içinde bulunan merkez köylerdeki muhtarlarımızsınız. Bu yüzden il ile ilgili hem sosyal iletişiminiz çok fazla, ilin sosyo ekonomik kültürüne katmış olduğunuz değer çok fazla. Bugün geniş bir katılımla bir aradayız. Çokta kalabalık bir heyet, ben hepinize teşekkür ediyorum.” 
Köylerimizde hizmet üretmek için birlikte çalışıyoruz bundan sonra da birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Burada bulunan her bir muhtarımla farklı vesilelerle sürekli iletişim halindeyiz. Az önce de belirttiğim gibi birlikte çalışıyoruz birlikte çalışacağız. Köylerimizi alt yapıdan üst yapıya bir çok hizmeti getirdik şimdi hizmet kalitesini arttırmak için çalışacağız. Sizele birlikte daha yapacak çok işimiz var. Ben köylerimiz için ortaya koymuş olduğunuz emeklerden dolayı hepinize teşekkür ederim. Derneğimizin çalışmalarında da ayrıca her birinize kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol