banner32
Öne Çıkanlar yeniufuk elazığyeniufuk Binalarımız Yoruldu Artık Kimse Güvende Değil Akciğer Nodüllerinin Düzenli Kontrollerini Aksatmayın ELAZIĞ ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI ! Yaşlı: Sözümüzün Arkasındayız

Bu haber kez okundu.

CHP’den Emniyet Güçleri ve Sağlık Çalışanlarına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, yılbaşı dolayısıyla görevleri başında olan emniyet ve sağlık çalışanlarının yeni yılını tebrik etti.

Önceden planlanmış programı nedeniyle Elazığ dışında olan Milletvekili Gürsel Erol, CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran aracılığıyla, telefonla sağlık çalışanlarına ve emniyet güçlerine sağlıklı ve mutlu yıllar temennisinde bulundu.

CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, yılbaşı gecesi kentin çeşitli bölgelerindeki güvenlik kontrol noktalarını ziyaret etti, güvenlik güçlerinin yeni yılını kutladı. Özel bir hastaneyi de ziyaret eden Başkan Duran, yeni yıla görevleri başında giren sağlık ekipleriyle bir araya gelerek yeni yılını kutladı.

Başkan Duran ziyaret ettiği yerlerde CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'lu emniyet ekiplerinin ve sağlık çalışanlarıyla telefonla görüştürdü. Milletvekili Erol, görevleri başındaki çalışanların yeni yıllarını kutlarken görevlerinde başarılar diledi. Milletvekili Gürsel Erol, yeni yılda sağlık huzur ve mutluluklar dileyerek görevleri başında nöbet tutan emniyet güçleri ve sağlık çalışanlarına kolaylıklar diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol