Öne Çıkanlar elazığsondakika Elazığ elazığhaberleri YIKILMAYAN BİNALAR TEHLİKE SAÇIYOR Türkiye

Bu haber kez okundu.

''CUMHUR İTTİFAKININ EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE YOLA DEVAM EDECEK''

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye Meclisi, Haziran ayı oturumlarına ikinci birleşimde yaşanan gerginlik için net konuştu; "Cumhur İttifakında Çatlak yok!"

Elazığ Belediye Meclisi, Haziran ayı oturumlarına ikinci birleşim ile devam etti. Birleşimlerde söz bir anda partilerin oluşturduğu ittifaklara gelince kısa süreli gerginlik yaşandı. Meclis Başkanlığını Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğlları’nın yaptığı oturumların ikinci birleşiminde imar komisyon raporları görüşüldü. Meclisin gündeminde yer alan Aksaray Mahallesi’ndeki Kentsel dönüşüm ve gelişim alanına ait uygulama imar planının görüşülerek, gerekli meclis kararı alınması işlenmesi talebinin, doğalgaz ana şebeke hattının 15 metrelik yoldan geçmesi ve imar planında konut alanlarına kalmasından dolayı alanın revize edilmesi ile ilgili madde uzun süre görüşüldü.

Görüşmeler sırasında söz cumhur ittifakına gelince, CHP ve İYİ Parti meclis üyeleri söz alarak, mecliste bu tarz ayrımların olmaması gerektiğini söylediler. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve MHP’li meclis üyeleri hiçbir zaman ayrım yapmadıklarını, Cumhur İttifakının en güçlü şekilde yola devam edeceğini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol