Öne Çıkanlar Orman Bölge Müdürü Çetiner Elazığa Atanan Öğretmenleri Eğitim-Bir-Sen Karşıladı elazığhaberleri Karakoçan İlçesini Ziyaret Etti Milletvekili Erol: Böylesine Büyük Acılar Bir Daha Yaşanmasın

Bu haber kez okundu.

DEMİRBAĞ BİR DİZİ TEMASLARDA BULUNDU

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

DANIŞTAY ÜYESİ ENGİN’İN MERHUME ANNESİNİN CENAZE NAMAZINA KATILDI

Milletvekili Demirbağ, ilk olarak Danıştay Üyesi Nedret Engin’in annesi Merhume Fatma Engin’in cenaze namazına katıldı. İzzetpaşa Camisi’nde öğlen namazını müteakip kılınan namaza, Elazığ Valisi Ömer Toraman, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, STK temsilcileri, merhumenin yakınları ve kalabalık bir topluluk katıldı.

YURTBAŞI BELDESİ ZİYARETİ

Milletvekili Demirbağ ardından Yurtbaşı Beldesi Cumhuriyet Mahallesi’nde önceki dönem Yurtbaşı Belediye Başkanı Merhum Mustafa Ergin’in kardeşi İbrahim Ergin ile bir araya geldi. İbrahim Ergin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milletvekili Zülfü Demirbağ’a ziyareti için teşekkür etti. AK Parti Elazığ Milletvekili ardından Yurtbaşı Beldesi Bahçelievler Taziye evinde, İbrahim Halil Kılıç’ın taziyesine katıldı. Milletvekili Zülfü Demirbağ, Merhuma Allah’tan rahmet, merhumenin ailesine sabr-ı cemil dileklerinde bulundu.

AKÇAKİRAZ BELDESİ ZİYARETİ

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ daha sonra Akçakiraz beldesine geçti. Milletvekili Demirbağ, Akçakiraz Yüzbaşı Mahallesi sakinlerinden Abdullah Beyazıtlı ile bir araya geldi. Beyazıtlı Milletvekili Demirbağ’a ziyareti için teşekkür etti. Ziyaret esnasında Milletvekili Demirbağ’ın minik Abdullah ile olan diyalogu dikkat çekti ve gülümsetti. Milletvekili Demirbağ’a ziyaretlerinde, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sait Çeçen eşlik etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol