Öne Çıkanlar CEZASI 800 TL MEHMET ÇETE GÜVEN TAZELEDİ  zülfü demirbağ SEMİH AYAZ 2023

Bu haber kez okundu.

DEMİRBAĞ DÜNYA ŞAMPİYONU SILA KARTAL İLE BİR ARAYA GELDİ

Başarılı sporcumuzu tebrik eden Milletvekili Demirbağ, Elazığ’a spor altyapısı anlamında önemli yatırımlar yapıldığını, hem merkezde, hem de ilçelerde yapılan yatırımlarla Elazığ’ın başarılı sporular yetiştirdiğini vurguladı.

2022 yılı içerisinde Kocaeli’nde düzenlenen Türkiye Şampiyonasında Altın madalya kazanarak Milli Takıma yükselen Şahinkaya Spor Kulübü Sporcusu Sıla Kartal, 65 kilogram full kontak dalında Dünya Şampiyonasına katılma hakkı elde etmişti. İtalya’da gerçekleşen Dünya Kick Boks şampiyonasında Elazığlı sporcu Sıla Kartal Dünya Şampiyonu olarak, hem Türkiye’nin, hem de Elazığ’ın gurur kaynağı olmuştu. AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, başarılı sporcumuzla evinde bir araya geldi.

DEMİRBAĞ: BAŞARILI SPORCUMUZU TEBRİK EDİYORUM

Milletvekili Demirbağ Sıla Kartal’ın, Elazığ’ı gururlandırdığını dile getirdi. AK Parti Milletvekili Demirbağ; “Elazığ’a gelir gelmez Sıla Kartal kardeşimizi ziyaret ettik. Kendisini tebrik ediyoruz. İlimizin yüzünü ağarttı. Başarıları artarak devam edecektir inşallah dedi.

DEMİRBAĞ: HEM MERKEZDE, HEM DE İLÇELERDE ÖNEMLİ SPOR YATIRIMLARI HAYAT BULUYOR

Milletvekili Demirbağ, Elazığ’daki spor yatırımlarına da değindi. Elazığ’da spor altyapısı anlamında Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın önemli yatırımları olduğunu vurgulayan Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Sıla Kartal gibi sporcularımızın başarısının arkasında, devletimizin, Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın büyük bir özverisi var. Bakanlığımızın, bütün illerde olduğu gibi Elazığda da spor altyapısı konusunda büyük çalışmaları oldu. Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu son Elazığ ziyaretinde, il merkezi ve ilçeler için spor yatırımları müjdeleri vermişti. Bu yatırımlar da şu aşamada büyük oranda gerçekleşmiş durumda” dedi.

DEMİRBAĞ: ELAZIĞ, BAŞARILI SPORCULAR YETİŞTİRME ADINA ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP OLACAK AK

Parti Elazığ Milletvekili Demirbağ, Elazığ Stadyumumuzu da Elazığ’ın ve Elazığpspor’un hizmetine açacağız. Bunun yanında yapımı devam eden bütün spor tesislerimizin de tamamlanmasıyla, Elazığ, başarılı sporcular yetiştirme adına önemli bir yere sahip olacak” diye konuştu.

KARTAL: SAYIN VEKİLİMİZİN ZİYARETİ, BENİ ÇOK MUTLU ETTİ

Dünya Şampiyonu Sıla Kartal da Milletvekili Demirbağ’a teşekkür ederek; “Sayın Milletvekilimiz beni yalnız bırakmadı. Çok mutlu oldum ziyarete geldikleri için. Çok güzel bir gün. Teşekkür ediyorum ifadesinde bulundu.

BABA KARTAL: SAHİPSİZ OLMADIĞIMIZI GÖRDÜK, SAYIN MİLLETVEKİLİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Şampiyon Sporcu Sıla Kartal’ın Babası Burak Kartal da; “Sayın Milletvekilimize, bizi yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. Sahipsiz olmadığımızı gördük. Çok teşekkür ediyoruz dedi.

EREN: MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN DEMİRBAĞ’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren; “Elazığ’da son yıllarda, çok büyük bir spor altyapısı oluşturuluyor. Başta bakanımız, milletvekillerimiz ve valimizin ciddi katkıları var. Bu kapsamda sizlerin huzurunda Sayın Vekilimiz Zülfü Demirbağ’a da çok teşekkür ediyorum. Son zamanlardaki Elazığ’daki tesisleşmeyle birlikte, başarılarımız da artarak gelmeye başladı. Sıla Kartal da dünya şampiyonu olarak bunu perçinledi. İlimizin, ülkemizin gururu oldu. Sporcumuzun Hocası Cemal Bakır, Sıla Kartal ve ailesini tebrik ediyor, bundan sonraki bütün müsabakalarda başarılar diliyorum” ifadesinde bulundu.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol