Öne Çıkanlar Kuşadasıspor Elazığda silahlı kavga: 5 Yaralı İl Genel Meclisi toplantı mehmet özhaseki zam

Bu haber kez okundu.

DEMİRBAĞ PALU İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Milletvekili Demirbağ ayrıca, Palu giriş ve hastane yolu tamamlandığını duyurdu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, hafta sonu ziyaretleri kapsamında Palu İlçesinde incelemelerde bulundu. Milletvekili Demirbağ beraberindeki heyetle ilk olarak, yapımı devam eden Palu Yatılı Kız Kur’an Kursu inşa çalışmalarını inceledi. Kaba inşaatı tamamlanan Kur’an Kursunu gezen Milletvekili Demirbağ, yetkililerden bilgi aldı.

DEMİRBAĞ; PALU YATILI KIZ KUR’AN KURSU’MUZ, YAKIN BİR ZAMANDA ÖĞRENCİ KABULÜNE BAŞLAYACAK

 40 kişi kapasiteli Palu Yatılı Kız Kur’an Kursu’nun yapımının yakın bir zaman biterek hizmete açılacağını müjdeleyen AK parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Kur’an Kursunun öğrenci kabulüne de başlayacağını duyurdu. Milletvekili Demirbağ, “Palu Yatılı Kız Kur’an Kursu’muz Palu’muz için çok önemli. Kur’an Kursumuz hizmete açıldıktan sonra kızlarımız buraya gelerek, yatılı olarak kalıp, Kur’an tahsili yapacaklar. Palu ilçemizin geçmişine, inancına, örfüne, adetine, geleneğine uygun bir şekilde eğitim alarak hayatlarını devam ettirme imkanı bulacaklar. Emeği geçen ve katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Palu’muza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

PALU GİRİŞ VE HASTANE YOLU TAMAMLANDI

 Milletvekili Zülfü Demirbağ daha sonra, yapımı tamamlanarak hizmete sunulan Palu İlçe giriş ve hastane yoluyla, Palu Çarşı Mahallesi'ndeki yol yapım çalışmalarını da yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol