Öne Çıkanlar TESLİM OLANLARIN SAYISI 200 OLDU Ali Rıza Septioğlu Bulvarı Trafiğe Açıldı Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti UTANÇ VESİKASI! Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor

Bu haber kez okundu.

DEVECİOĞLU'NA ÖNEMLİ GÖREV

Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Yöneticiliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sebahattin Devecioğlu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün, "Spor Eğitimi ve Bilim Kurulu Üyesi” seçildi.


Ülkemizde sporun uluslararası standartlara uygun şekilde geniş kitlelere yaygınlaştırılması, toplumda spor kültürünün geliştirilmesi, performans sporunda istenilen başarıların elde edilmesi, spor alanında güncel gelişmelerin takip edilmesi ve ülkemizde uygulanması için spor bilimlerinden üst düzeyde destek alınabilmesi amacıyla hazırlanan “Spor Eğitimi ve Bilim Kurulu Çalışma Usul ve Esasları Yönergesi” Bakanlık Makamının 22/12/2021 tarihli ve sayılı oluru ile yürürlüğe girmiştir.


Spor Eğitimi ve Bilim Kurulu Üyeleri; Spor Eğitimi ve Bilim Kurulu Çalışma Usul ve Esasları Yönergesi doğrultusunda, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde akademik olarak görev yapacaklar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol