Öne Çıkanlar Orman Bölge Müdürü Çetiner Elazığa Atanan Öğretmenleri Eğitim-Bir-Sen Karşıladı elazığhaberleri Karakoçan İlçesini Ziyaret Etti Milletvekili Erol: Böylesine Büyük Acılar Bir Daha Yaşanmasın

Bu haber kez okundu.

ELAZIĞ EKONOMİ PLATFORMU’NDAN OSB’YE ZİYARET

AFS Isı Sistemleri Firması hakkında bilgiler veren firma Sahibi Ahmet Özbay, Isıtma sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahibiz, Elazığ organize sanayi bölgesinde alüminyum tasarım radyatör ve havlupan üretimi yapıyoruz, AFS ısı sektörü, Radium markası ile yüksek kalite ihtiyaçlarını karşılamak için seçkin ve kalifiye personeli ile siparişten teslimata kadar tüm süreçleri yürüttüklerini ifade etti.

Özbay ayrıca firma olarak Prefabrike konutlar, şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar anahtar teslimi projeler yaptıklarını söyledi.

Özbay, Endüstriyel tasarım ekibimiz, klasik tasarımdan modern tasarıma kadar farklı zevklere hitap eden, farklı ihtiyaçlara çözüm bulan, tasarımda öncü, fonksiyonel ürünler tasarlamaktadır. Ölçü ve renk kombinasyonları ile ‘’arzın çok olduğu’’ tasarımlardan, iddialı tasarımlara kadar uzanan geniş bir yelpazede ‘’zarafetle ısınmayı tasarlamaktadır’’. Tüm faaliyetlerimizi kendi bünyemizdeki takım arkadaşlarımız ile yönetiyor olmamız, birbirinden beslenen, gelişen, her yöndeki bakış açısını yakalayan, her gözden bakabilen büyük bir aile olmamızı sağlamaktadır.

Fabrika ziyareti sonrasında bir değerlendirmede bulunan Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ayhan Şimşek Bugün ziyaret ettiğimiz AFS ısı Sistemleri, üretimden istihdama ve ilimiz ekonomisine kadar birçok açıdan ilimizin yüz akı, Amacımız, Elazığ’ı inşa eden Müteahhitlerden kaliteyi uzaklarda aramamaları, İlimizin özellikle inşaat sektöründe kendine yeter olduğunu bilerek hareket etmeleridir. Bilmek de görmekle pekiştiği için, bu ziyaretleri yapıyoruz. Velhasıl Elazığ Ekonomi Platformu olarak her zaman çalışan, üreten ülke milli menfaatlerini kendine ilke edinmiş dürüst mücadelesini veren böylesi firmalar ile beraber olmaktan mutluluk duyuyoruz." şeklinde konuştu.

Ülke ekonomisine ve ilimiz istihdamına vermiş oldukları katkılardan dolayı firma sahibi  Ahmet Özbay'a ve Serdar Yıldıran' a teşekkür eden Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ayhan Şimşek bereketli ve bol kazanç temennisinde bularak plaket takdiminde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol