banner32
Öne Çıkanlar yeniufuk elazığyeniufuk Binalarımız Yoruldu Artık Kimse Güvende Değil Akciğer Nodüllerinin Düzenli Kontrollerini Aksatmayın ELAZIĞ ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI ! Yaşlı: Sözümüzün Arkasındayız

Bu haber kez okundu.

Elazığ GSİM'den Anlamlı Proje

Gençlik ve Spor il Müdürlüğü, enerji tasarrufu ile ilgili yapılan bu çağrıya herkesin kulak vermesini uygulamasını talep etti.

Yapılan açıklamada; “İnsanoğlu var olduğundan bu yana, Dünya’da nüfus arttıkça nüfusla doğru orantılı olarak enerji ihtiyacı da artmaktadır.

Geçmişten günümüze kadar insanlığın her zaman enerjiye ihtiyacı olmuştur.

Enerji tasarrufu kişiyi ekonomik olarak da rahatlatır.

Dünya'nın bir gerçeği olan küresel ısınmayı enerji tasarrufu yaparak önleyebiliriz.

Enerji tasarrufu yaparak geleceğimize yatırım yapabiliriz.

Enerji tasarrufu sayesinde doğa ve çevre büyük ölçüde korunmuş olur.

Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından olan ve aşırı kullanma ile gelecek nesilleri zor durumda bırakacak olan enerjinin kaynaklarımızı gereği kadar ve bilinçli kullanılmasının sağlanması amacıyla gençlerin çağrısına gelin kulak verip gelen mesajları lütfen dikkate alalım.

"Tasarruf sadece bugünü değil yarını da düşünme bilincidir.

Sadece kendini değil, parçası olduğumuz dünyayı da düşünmektir. Yeni yılda en büyük önceliklerimizden bir tanesi de tasarruftur".

Gençlik ve Spor il müdürlüğü olarak; Kaynaklarımızı önemseyen, enerji üretmek kadar enerjiyi tasarruflu kullanmakta önemli olduğunu anlatan gençlerimizi tebrik ediyoruz.

Gençlerimizin bu çağrısına herkesin kulak vermesini ve uygulamasını talep ediyoruz” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol