Öne Çıkanlar elazığ haber Jandarma Kablo Hırsızlarını Yakaladı TİCARET VE KONUT ALANLARI AYRILMALI Fırat Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alacak Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı

Bu haber kez okundu.

ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ 24 KÖY YOLUNDA BSK ASFALTLAMA ÇALIŞMASINI TAMAMLADI

Kalkınmanın ve gelişmenin temeli ulaşımdır düşüncesi ile yol ve ulaşım hizmetlerini öncelik ve ağırlık veren Elazığ İl Özel İdaresi 2022 yatırım programı kapsamında başlattığı BSK asfaltlama çalışmalarını şehrin bir çok noktasında sürdürüyor.

 Elazığ İl Özel İdaresi’ne bağlı Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri merkez ve ilçelere bağlı köylerde gerçekleştirdiği aralıksız çalışmalar ile 24 köy yolunda BSK asfaltlama çalışmasını tamamlayarak hizmete açtı.

 Elazığ İl Özel İdaresi’nden yapılan açıklamada halkın rahat ve konforlu ulaşımı için asfaltlama çalışmalarının aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtilerek; “Elazığ İl Özel İdaresi olarak merkez ve ilçelere bağlı köylerde asfaltlama çalışmalarımız yatırım programı kapsamında yoğun bir şekilde devam etmektedir. Bu çalışmalar kapsamında bugüne kadar 24 köy yolunda BSK asfaltlama çalışması tamamlandı. Şehrimizin tüm yol ağında vatandaşlarımızın daha güvenli ve rahat bir şekilde ulaşımına imkan verecek şekilde sürekli olarak asfaltlama,  bakım, onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştirilmektedir.  Elazığ İl Özel İdaresi şehrin genelinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar yatırım programına uygun olarak  devam etmektedir.” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol