Öne Çıkanlar Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonunda İki Elazığlı Milletvekili Balık: Süreci Her Boyutu İle Tavizsiz Yönetmek İçin Gayret Ediyoruz TÜFAD Elazığ Şubesi Genel Kurula Gidiyor Dualarla Anıldı Valilikten Dolandırıcılara Karşı Uyarı!

Bu haber kez okundu.

ERDEM: TGK 26. BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISI’NDA ÖNEMLİ KONULAR GÜNDEM OLACAK!

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 26. Başkanlar Kurulu toplantısı 7 - 9 Aralık 2022 tarihleri arasında Kilis'te toplanacak.

Bu konu hakkında kısa bir değerlendirme yapan FHGC Başkanı Semih Erdem; “Kilis Basın Cemiyeti'nin ev sahipliğinde yapılacak olan TGK Başkanlar Kurulu Toplantısında, 9 gazeteciler federasyonunun ve 86 gazeteciler cemiyetinin başkanları ve temsilcileri, basınının sorunları ve çözüm önerileri konusunda çalışma yapacak” dedi.

ERDEM: TOPLANTIDA ÖNEMLİ KONULAR GÜNDEM OLACAK

Toplantıda önemli konularında gündeme geleceğini kaydeden Başkan Erdem; “Toplantıda; Basın Meslek Yasası ve İnternet Yasası’na ilişkin hazırlık çalışmalarının da yapılacağı etkinlik kapsamında Kilis'in Fransız işgalinden kurtuluşu törenlerine de katılım sağlanacak” diyerek bu zamana kadar gerçekleştirilen diğer toplantılarda olduğu gibi bu toplantıda da önemli konuların geniş yer bulacağını ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol