Öne Çıkanlar yenıufuk yeniufuk gazetesi türkiyede deprem elazığhaber Elazığ cumhurbaşkanı

Bu haber kez okundu.

Etkinlikler Bu Kez Yıldızbağları ve Çatalçeşme Mahallelerinde Yapıldı

  Elazığ Belediyesi, vatandaşların yaz aylarını eğlenceli bir şekilde geçirmesi için zengin içerikli organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor.

 ÇOCUKLAR, EĞLENCENİN TADINI ÇIKARTTI

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Elazığ Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Yaz Şenlikleri, vatandaşların yoğun ilgisiyle sürüyor. Bu kapsamda Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Yıldızbağları ve Çatalçeşme Mahallelerinde aileler ve çocuklara yönelik ücretsiz program düzenlendi. Minikler, animasyon gösterileri ve şişme oyun parkurunda eğlencenin tadını çıkartırken, sinema gösterisi ile de keyifli vakit geçirdi.

“ELAZIĞ BELEDİYESİ HİZMETLERİNİ, MAHALLE AYRIMI GÖZETMEKSİZİN AZİZ ŞEHİR ELAZIĞ’IN HER KÖŞESİNE GÖTÜRMEYE DEVAM EDİYOR”

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “ Hizmet ve eser belediyeciliği ilkesiyle aziz şehrimizi her geçen gün daha da yukarılara taşımaya gayret eden Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik vizyonu ile de toplumun her kesiminde yer alan vatandaşlarımıza hizmette bulunmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri organizasyonu ile mahallelerde, geleceğimiz olan çocuklarımız için ücretsiz etkinlikler gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Minik yavrularımız, Yıldızbağları ve Çatalçeşme Mahallelerindeki etkinlik alanlarında şişme oyun parkuru, çeşitli animasyonlar ve sinema gösterimi ile unutulmaz bir gün yaşadı. Gönül belediyeciliği ilkesini benimseyen Elazığ Belediyesi hizmetlerini, mahalle ayrımı gözetmeksizin aziz şehir Elazığ’ın her köşesine götürmeye devam ediyor.” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol