banner32
Öne Çıkanlar yeniufuk elazığyeniufuk Binalarımız Yoruldu Artık Kimse Güvende Değil Akciğer Nodüllerinin Düzenli Kontrollerini Aksatmayın ELAZIĞ ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI ! Yaşlı: Sözümüzün Arkasındayız

Bu haber kez okundu.

GSİM'den Şehir Hastanesi’ne ziyaret

İzzetpaşa Öğrenci Yurdunda kalan gençler çeşitli hediyelerle Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde yatan minik çocukları ziyaret edip yüzlerini güldürdü. Aynı zamanda gençlerimiz minik kalplerin yüzünde tebessüm oluşturmanın mutluluğunu yaşadı. Elazığ Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olan yurtlarda kalan Öğrencilerimiz bugüne kadar birçok hayır işinde birlik olarak güzel işler çıkararak sıcak kalplerde taht kurdular.

GSİM: GÜZEL BİR DÜNYA İÇİN GÜZEL İNSANLARA İHTİYAÇ VARDIR

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, “ Elazığ Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olan yurtlarda kalan Öğrencilerimiz ihtiyaç sahibi bir çok kişiye gıda yardımı, yurtlarda kalan yemeklerin ulaştırılması, ihtiyaç sahibi kişilerin ev temizlikleri, kan bağışı, fidan ekimi ve bir çok hayırlı işlerde görev almışlardı. Bizler gönüllü çalışmasına yer alan tüm gençlerimizi hem kutluyoruz hem de teşvik ediyoruz sayılarımızın artması için de çaba ve gayreti içerisindeyiz. Güzel bir dünya için güzel insanlara ihtiyaç vardır. Güzel insanların sayısının çoğalması en büyük temennimizdir" denildi.

#Elazığ #gsim #gönüllü gençler #ziyaret

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol