Öne Çıkanlar elazığ haber Jandarma Kablo Hırsızlarını Yakaladı TİCARET VE KONUT ALANLARI AYRILMALI Fırat Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alacak Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı

Bu haber kez okundu.

“İKTİDAR BİR KEZ DAHA MİLLETİMİZİ PERİŞAN ETMİŞ”

HABER: GÜLÇİN TURGUT

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av.Mehmet Kangal, iktidarın yanlış politikalarla ülkeyi tarihin en kötü seviyelerine getirdiğini belirterek; “Bunun cevabını milletimiz demokrasi kültürü ile sandıkta verecektir. ”diye konuştu.

 Elektrik ve doğalgaz getirilen zamlara ilişkin gazetemize değerlendirmelerde bulunan DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, ” Ülkemizde son yılların en önemli gündemi olan zamların altında ezilen vatandaşlarımız artık her gün başka bir zam haberi korkusuyla güne başlamaktadır. Bunun en son örneği, geçen günlerde yapılan olağanüstü enerji zamları olarak yine karşımıza çıkmıştır.“ dedi.

İKTİDAR BİR KEZ DAHA MİLLETİMİZİ PERİŞAN ETMİŞ

Başkan Kangal; Kış ayının bu yıl sert geçeceğini belirterek; “Yapılan bu zamlar millet olarak kışın ayazda kalacağımızın habercisidir. İktidar bir kez daha milletimizi perişan etmiş yine hiç rahatsız olmadan her şey yolundaymış gibi göstermeye devam etmiş, suçu başkalarına yüklemiştir. Yapılan bu enerji zamları doğrudan günlük yaşantımızdaki her ürüne yansıyacak, bununla beraber ağır bir zam yağmuru tepemize yağacaktır.” diye konuştu.

ZAMLARIN EN BÜYÜK SEBEBİ YANLIŞ POLİTİKALAR

 Zamların nedeninin ekonomi değil iktidarın yanlış politikaları olduğunu savunan Başkan Kangal; “A'dan Z'ye bütün alanlarda gündelik hayatımıza yansıyan bu zamların en büyük sebebi iktidar ortaklarının yanlış politikalarla ülkeyi gün geçtikçe daha da içinden çıkılmaz bir hale getirmeleridir. Her ne kadar dünya genelinde baş gösteren ekonomik sıkıntılar ülkemizi de ister istemez etkiliyor olsa da , yanlış politikalar sonucu kırılgan bir hale gelen ekonomik yapımız, artık iktidarın koyduğu dinamitlerle çökmüş durumdadır.” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLARIMIZIN BÜYÜK TEPKİSİNİ ÇEKMEKTE

İktidarın, ekonomik krizi unutturma çabalarının vatandaşların tepkisine neden olduğunu dile getiren Başkan Kangal; “ İnsanları yanıltırcasına ülkemizi olduğundan çok daha iyi seviyelerde gösterme çabası, gerçek hayatın içinde olan vatandaşlarımızın büyük tepkisini çekmekte, iktidara ise kızgınlığı arttırmaktadır. İktidar; ya kendi harikalar diyarından gerçekleri görmemekte ya da aleni bir şekilde insanlarımızın aklını sömürmektedir. Ancak gerçekler ayan beyan ortadadır. Akıl dışı, bilim dışı, saçma sapan politikalarla ve dalga geçercesine bahanelerle ülkeyi tarihin en kötü seviyelerine getirmiş olmalarının cevabını milletimiz demokrasi kültürü ile sandıkta verecektir.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol