Öne Çıkanlar Orman Bölge Müdürü Çetiner Elazığa Atanan Öğretmenleri Eğitim-Bir-Sen Karşıladı elazığhaberleri Karakoçan İlçesini Ziyaret Etti Milletvekili Erol: Böylesine Büyük Acılar Bir Daha Yaşanmasın

Bu haber kez okundu.

"İLİMİZDE BASININ ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK"

Elazığ’ın güçlü ve etkin gazetesi Günışığı 26. yılını kutluyor. Bir çok kişi ve kurum kuruluş yıldönümü münasebetiyle kutlama mesajları yayımlarken Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av. Çağlar Duran gazetemize gelerek, yıldönümünü kutladı.

*YAYIN HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUM

Başkan Duran, Günışığı Gazetesinin varlığının olması ve devamının ilin siyaseti açısından önemine değinerek; “Günışığı Gazetesi çeyrek asrı tamamen artık geride bıraktı. İlimizde değerli medya kuruluşlarından olan Günışığı gazetesinin 26. Yılını kutluyorum. Basının önemi çok büyük. Günışığı gazetesinin varlığı ve devamı bizim için çok önemli. İlimizde yaşanan tüm olayları sizlerin sayesinde doğru olarak öğrenebiliyor, gerekli makamlara anında iletebiliyoruz. İlkeli, tutarlı ve objektif yayın anlayışıyla halkın sorunlarının tespit edilmesi ve dile getirilmesi adına İlimiz ve milletimiz adına güzel haberler verebilmeniz temennisiyle yayın hayatınızı kutluyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol