Öne Çıkanlar ÖĞRENCİ YURTLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI BAŞVURULAR KÜLTÜR PARKTA YAPILACAK Hemşerimiz Akkoyun Başkanların Konuğu Oldu Faturayı Bırakan Sayacı da Okur Jandarma yaban hayvanlarını aç bırakmıyor

Bu haber kez okundu.

İŞ DÜNYASININ ILGISINI BEKLIYORUZ

İŞ DÜNYASININ ILGISINI BEKLIYORUZ

Başkan Arslan açıklamasında, “Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu olarak bütçe imkanlarımız doğrultusunda iş dünyasının finansmanına destek olarak bölgemizde hem kaynakların ekonomiye kazandırılması hem de istihdamla ülkemize katkı sağlamak amacıyla önemli bir destek mekanizmasını devreye almış bulunuyoruz.

TRB1 illerinin önemli potansiyeller kaynakları arasında yer alan turizm, ihracat ve tarımın geliştirilmesini hedefleyen program kapsamında başarılı olan projelere 500 bin TL ile 2 Milyon TL arasında faizsiz kredi verilecektir. Krediler 6 ay geri ödemesiz olup, toplamda 30 ay vade ile geri ödenebilecektir.

Toplamda 20 milyon desteğin sağlanacağı program ile bölgemizde 60 milyon TL bir yatırım planlanmaktadır.

Söz konusu programlara başvuru kabulü 24 Haziran 2022 tarihinde başlamış olup, son başvuru tarihi   19 Ağustos 2022’dir.  Programa ilişkin detaylı bilgiye ve rehberlere www.fka.gov.tr  adresinden ulaşılabilmekte ayrıca, Elazığ TSO Hizmet binası içerisinde faaliyet gösteren FKA Yatırım Destek Ofisi Uzmanlarımızdan da detaylı bilgiler alınabilmektedir. Programın ve sürecin bölgemiz iş dünyasına hayırlı olmasını diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol