Öne Çıkanlar Orman Bölge Müdürü Çetiner Elazığa Atanan Öğretmenleri Eğitim-Bir-Sen Karşıladı elazığhaberleri Karakoçan İlçesini Ziyaret Etti Milletvekili Erol: Böylesine Büyük Acılar Bir Daha Yaşanmasın

Bu haber kez okundu.

KAMPÜSTE SPOR VAKTİ’ PROJESİ HAYATA GEÇİRDİ

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri tarafından spor alışkanlığını kazandırmayı amaçlayan sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi.

Dr. Öğretim Görevlisi Mehmet Fatih Çakar koordinesinde yürütülen proje kapsamında öğrenciler ısınma egzersizlerinin ardından voleybol, futbol oynayarak eğlenceli vakit geçirdi.

Spor Eğitim uzmanı Mehmet Demirbağ eşliğinde spor yapan öğrencilerden Gülşah Cirit Sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediğimiz “Kampüste Spor Var” etkinliğimiz var. bugüne özel bir çalışmamız olacak. Çalışmamızın amacı kampüste akademisyenler ve öğrenci arkadaşlarımız ile birlikte spor alışkanlığını geliştirmek. Basit spor egzersizleri yapacağız. Bunlar günlük yaşantımızda da evimizde yapabileceğimiz kendimize çok faydalı olabilecek egzersizler umarım etkinliğimiz başarılı olur. Antrenörümüz eşliğinde yapacağız. Birçok misafirimiz katıldı. Misafirlerimizin en önemlilerinden bir tanesi Mehmet Demirbağ. Kendisi milli bir sporcu” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol