banner28
banner29
Öne Çıkanlar BALIK: YARALARIMIZIN BÜYÜK KISMINI SARDIK Dev Yatırım Su Sızdırıyor Ergen: Jandarma Karakolu Yol Kontrolü ile Değil Şehir Yeni Bulvarlar Kazanıyor Müslümanların önüne açılmış bir fırsat kapısıdır

Bu haber kez okundu.

Kangal,  Dağhan’ın Ardından Açıklamalarda Bulundu

Başkan Kangal yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “ DEVA Partisi kuruluş esasları itibariyle ilkeler ve değerlerine bağlı, temel hak ve hürriyetleri önemseyen bir siyaset anlayışı ile bünyesinde liyakatli, dürüst, vatansever, bütünleştirici ve yapıcı üslubu şiar edinen bireylerin oluşturduğu kadrolar ile siyaset icra etmek amacıyla kurulmuş bir partidir.

DEVA Partisinin İl Teşkilatları da, genel merkezin izdüşümü olarak, ilkeli siyaseti önemseyen, vatandaşın dertleri ile dertlenen,  bu dertlere çözüm önerileri sunan bir çizgide yol almıştır ve alacaktır.

DEVA Partisinin asıl gündemi; siyasi çatışmalar, karalamalar ve nefret söyleminden ziyade; öncelikle ülkemizdeki siyasi anlayışa bambaşka bir soluk getirerek, siyasetin dilini değiştirmek ve kendi ilkeli siyasi anlayışını toplumun her kesimine yaymaktır. Asıl konuşulması gereken ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik darboğaz, giderek artan işsizlik , pandemi dolayısı ile kötü yönetilen süreçlerdir. Problemi ortaya koyan ve bu problemin çözümü doğrultusunda kalıcı çözüm önerilerini sunan partimizin asıl amacı muhalefet yapmaktan öte, güçlü bir şekilde iktidara yürümektir.

Elazığ İl Teşkilatımız nezdinde, genel merkezimizce yapılan değerlendirmeler sonucunda, teşkilat içerisindeki tüm çalışma arkadaşlarımızın bu göreve hakkıyla layık olduğu gerçeği karşısında, Elazığ il başkanlığı görevi tarafımıza tevdi edilmiştir. DEVA Partisi’nin kuruluş amacına inanmış siyaset bilinciyle ve ülke adına alınmış bir sorumlulukla yürütmekte olduğumuz merkez ilçe başkanlığı görevini, il başkanı olarak da aynı hassasiyet ve özveri ile devam ettireceğiz. Bu süreçte mevcut il ve ilçe teşkilatları ile beraber görevimizin başında, yorulmadan ve ilkelerimizden taviz vermeden birlik ve beraberlik içinde çalışacağımıza olan inancımız yüksektir.  

Partimize bugüne kadar hasbi olarak, samimiyetle, içtenlikle ve şahsi beklenti içerisinde bulunmadan hizmet eden tüm arkadaşlarımıza en kalbi teşekkürlerimizi sunar, bu vesile ile tüm İslam aleminin ve Elazığlı hemşerilerimizin Ramazan Ayını tebrik eder, tüm insanlığa sağlık , huzur ve bereket getirmesini dileriz.”

                                                                                 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol