Öne Çıkanlar GÖKTAŞ VAKA SAYISI 100 BİNDE 61 AK Kadınlar Şiddete Karşı Turuncu Çizgi Çekti Yukarı Fırat Kültür Sanat ve Arkeoloji Derneğinden Başkan Şerifoğullarına Teşekkür AK Parti İl Başkanlığına Atanan Yıldırımı Kutladı

Bu haber kez okundu.

KENT MEYDANI VE YER ALTI OTOPARKI PROJESİNDE SONA GELİNDİ

Proje sahasındaki çalışmaları kontrol eden Başkan Şerifoğulları’na ilgili birim müdürleri ve proje mühendisleri de eşlik ederek yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdiler.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “ŞEHRİN GELECEK YILLARINI VE GELİŞİMİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ BİR PROJE”

İnceleme sonrası açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, önümüzdeki günlerde hizmete sunmayı planladıkları projede sona doğru gelindiğini aktardı.

Toplamda 38.000 m² alanda 940 araçlık iki katlı yer altı otoparkı yapıldığını, çevresinde ise altyapı çalışmalarının yürütüldüğünü aktaran Başkan Şerifoğulları, zorlu bir çalışma döneminin içerisinde olduklarını aktardı.

Bu süreçte vatandaşların gösterdiği desteğin kendileri için önemli bir motivasyon oluşturduğunu belirten Başkan Şerifoğulları,

“Şehrin geleceğini düşünerek hayata geçirdiğimiz diğer vizyon projelerimiz gibi bu projemiz de ileriye dönük hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

Elazığ’ın hem bugününe hem de yarınına hitap eden bir çalışma.

Büyük oranda tamamladığımız projemizi önümüzdeki günlerde hizmete sunmayı planlıyoruz.

Yol genişletme çalışmalarımızın ardından asfalt serimini de gerçekleştirdiğimiz alanda son olarak çevre düzenleme ve peyzaj işlemlerine geçeceğiz.

Kısa bir zaman dilimi içerisinde ise meydanı hizmete hazır duruma getireceğiz.

Merkezi bir noktada sürdürdüğümüz inşa çalışmalarında, yaya ve sürücülerimiz gösterdikleri sabır ve destekle her zaman yanımızda oldular.

Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Şehrimize yeni bir kimlik, yeni bir prestij kazandıracak projemizin de bütün hemşehrilerime bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol