Öne Çıkanlar KILIÇDAROĞLUNDAN ELAZIĞLILARA TEŞEKKÜR ASAYİŞ UYGULAMALARINDA 8 TUTUKLAMA Müftü Aydın 4 İl İçin 16.5 Milyon TLlik Kalkınma Desteği Elazığda Elektrik Tüketimi Arttı

Bu haber kez okundu.

KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANLARINDA YAPILAN KONUT

Elazığ Valiliği tarafından yapılan açıklama şöyle: Açıklanan konut ve işyeri bedelleri bağımsız birimlerin toplam bedelidir. Hak sahiplerinin ödeyeceği borçlanma miktarı, enkaz bedelleri düşülerek belirlenecektir. Açıklanan konut ve işyeri bedelleri Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının hak sahiplerini kapsamaktadır. AFAD hak sahiplerinin borçlanma bedelleri AFAD Başkanlığınca ayrıca ilan edilecektir. Konut ve ticaret değerleri ilgili muhtarlıklar, emlak yönetim büroları ve site girişlerinde askıya çıkarılmıştır.

SÖZLEŞME İMZALAMA MERKEZLERİ

Mustafapaşa ve Rüstempaşa hak sahipleri borçlandırma sözleşmelerini O Mustafapaşa 1. Etapta Bulunan Gedaş İrtibat Ofisinde, Sürsürü 1-Sürsürü 2- Güneş Sitesi-Sivrice ve Abdullahpaşa hak sahipleri borçlandırma sözleşmelerini: Sürsürü -2. Etapta bulunan Gedaş İrtibat Ofisinde imzalayacaklardır. Konut borçlanma bedellerinin geri ödemesi: 216 ay (18 yıl), 0 faiz ve eşit taksitlerle, Ticarethanelerin borçlanma bedellerinin geri ödemesi: 84 ay (7 yıl), yıllık %4 faiz oranlarıyla gerçekleştirilecektir. Geri ödemeler 15.12.2022 tarihi itibarıyla başlatılacaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol