Öne Çıkanlar Orman Bölge Müdürü Çetiner Milletvekili Erol: Böylesine Büyük Acılar Bir Daha Yaşanmasın Elazığa Atanan Öğretmenleri Eğitim-Bir-Sen Karşıladı Milletveki Erol: Vatandaş Mağdur elazığhaberleri

Bu haber kez okundu.

KICK BOKS DÜNYA ŞAMPİYONU KARTAL’IN AİLESİNDEN BULUT’A TEŞEKKÜR

Elazığlı Kıck Boks Dünya Şampiyonu olan Sıla Kartal, kendisini tebrik etmek için arayan AK Parti Elazığ Milletvekili MKYK Üyesi Metin Bulut’tan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme talebinde bulunmuştu.

AK Parti Elazığ Milletvekili MKYK Üyesi Metin Bulut, geçtiğimiz günlerde toplu açılış töreni için Malatya’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Elazığlı Kıck Boks Dünya Şampiyonu Sıla Kartal’ı görüştürerek talebini yerine getirmişti.

Elazığlı Kıck Boks Dünya Şampiyonu Sıla Kartal’ın ailesi AK Parti Elazığ Milletvekili MKYK Üyesi Metin Bulut’a kızları Kartal’ın talebini yerine getirdiği için teşekkür etti.

“BU GÜZEL GÖRÜŞMEYE VESİLE OLAN MİLLETVEKİLİMİZ METİN BULUT’A AİLEM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Elazığlı Kıck Boks Dünya Şampiyonu Sıla Kartal’ın ailesi yaptığı açıklamada, “Kızımız, Milli Sporcu Sıla Kartal İtalya'da gerçekleştirilen Dünya Şampiyonasında tüm rakiplerini mağlup ederek Kick Boks Dünya Şampiyonu oldu. Şahin Kaya Spor Kulübünün ve Antrenörümüz Cemal Bakır Hoca’nın bu başarı da büyük emekleri var. Kendilerine müteşekkiriz. Bizler ailesi olarak her şart altında kızımızın yanında olduk. O’nu destekledik. Kızımız şampiyon olduktan sonra birçok kişiden tebrikler aldık. Milletvekilimiz Metin Bulut bizleri tebrik etmek için aradığında kızım kendisinden bir talepte bulundu. Kızım Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek istediğini söyledi. Metin Bey’de kızıma kendisini mutlaka Cumhurbaşkanımız ile görüştüreceğini söyledi. Kızım Recep Tayyip Erdoğan hayranıdır. Daha sonra milletvekilimiz Metin Bulut sağ olsun bizleri AK Parti Genel Merkezinde misafir etti. Bizimle yakından ilgilendi. Metin Bulut bize Cumhurbaşkanımızın Malatya mitinginde kendisi ile bizi görüştüreceklerini söyledi. Cumhurbaşkanımız ile Malatya mitinginde görüştük. Milletvekilimiz Tolga Ağar, Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da görüşme de bizlere eşlik etti. Cumhurbaşkanımız bizimle yakından ilgilendi. Allah kendisine sıhhat versin. Kendisine teşekkür ediyoruz, duacısıyız. Kızımı başarısından dolayı tebrik etti. Çok güzel ve unutulmaz bir görüşme oldu. Bu güzel görüşmeye vesile olan milletvekilimiz Metin Bulut’a ailem adına teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol