Öne Çıkanlar elazığ haber Jandarma Kablo Hırsızlarını Yakaladı TİCARET VE KONUT ALANLARI AYRILMALI Fırat Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alacak Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı

Bu haber kez okundu.

KIZILAY'DAN ANLAMLI YARDIM

Türk Kızılay Elazığ Şubesi tarafından 2022 - 2023 Eğitim ve Öğretim yılı öncesi kırtasiye yardımı için başvuru yapan ilk, orta ve lise düzeyindeki öğrencilere kırtasiye malzemeleri dağıtıldı.

Türk Kızılay Elazığ Şube Başkanı Rahman Kızılkaya, yardımların eğitim ve öğretim döneminin başlangıçtan sonraki ikinci haftasına kadar devam edeceğini söyledi. Kızılkaya, “12 Eylül’de başlayacağımız 2023 eğitim öğretim yılı dönemi öncesi bizlere kırtasiye desteği için başvuran öğrencilerimizin bugün itibariyle kırtasiye dağıtımına başladık.

Kırtasiye dağıtımlarımız ilk, orta ve lise düzeyinde olup yılsonuna kadar öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek kırtasiye malzemelerinden oluşan çantayla birlikte dağıtmış olduğumuz kırtasiye setlerimiz. Bugün başladığımız kırtasiye seti dağıtımımız eğitim ve öğretim döneminin başlangıçtan sonraki ikinci haftasına kadar devam edecek. Bu anlamda eğitime öğretime Türk Kızılay’ının her zaman yapmış olduğu destekler kapsamında bu desteklerimizde devam edecek. 2022-2023 yılı eğitim öğretim yılının bütün çocuklarımıza, bütün velilerimize, ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol