Öne Çıkanlar Vali Yırık ve Rektör Göktaştan Geçmiş Olsun Ziyareti Dilek Sitesi Çevresinde Yoğun Çalışma DİLİPAKA DAVA Hasar Tespitte İtiraz Süreci Başladı Jandarma tarihi yapıya zarar vermek isteyenlere göz açtırmıyor

Bu haber kez okundu.

“Köylerimizi cazibe merkezi yapmak için çalışıyoruz”

HABER: DİLEK YILDIRIM

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti iktidarları döneminde Elazığ köylerinin alt yapı, üst yapı ve diğer alanlarda ciddi bir değişim ve dönüşüm yaşadığını belirterek, “Köylerimizin cazibe merkezi olması için yapılan çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.” dedi.

Köy gezileri kapsamında AK Parti Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Merkez İlçe Başkanı Av. Ömer Faruk Çelik ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kaplıkaya köyünde muhtarlarla bir araya gelen Başkan Yıldırım, muhtarlardan sorunlarla ilgili bilgi aldı.

*KİMLİKLERİNİ KAYBETMEDEN KÖYLERİMİZİN DAHA MODERN VE KONFORLU YAŞAM STANDARDINA SAHİP OLMASI İÇİN YOĞUN MESAİ HARCIYORUZ…

 Köylerdeki yaşam standardının oldukça yükseldiğini, altyapı eksiklerinin giderildiğini aktaran Başkan Yıldırım konuyla ilgili açıklamasında; “Milletvekillerimiz, Merkez İlçe Başkanımız ve teşkilat mensuplarımızla birlikte Kaplıkaya köyümüzde muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla buluştuk.

Sorun ve taleplerini dinledik. Köylerimizde gerçekleştirilen yatırımlar ve gelecekteki hedeflerimizle ilgili fikir alışverişinde bulunduk.

Köylerimizin köy kimliklerini kaybetmeden daha modern ve konforlu yaşam standardına sahip olması için tüm kurumlarımız yoğun mesai harcıyor.

Yatırım ve hizmetlerimizle köylerimizdeki değişime katkı sunmayı sürdüreceğiz.

Tüm kurumlarımız planlamalarını iyi ve yerinde yaparak köylerimizin cazibe merkezi olması noktasında büyük bir özveriyle görev yapıyor.

Ben köylerimizin yatırım alması noktasında büyük bir gayret gösteren Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclis üyelerimize, muhtarlarımıza, merkezi hükümetimize şükranlarımı sunuyor, bizleri güzel bir şekilde ağırlayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol