Öne Çıkanlar elazığ haber Jandarma Kablo Hırsızlarını Yakaladı TİCARET VE KONUT ALANLARI AYRILMALI Fırat Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alacak Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı

Bu haber kez okundu.

KREDİ VE YURTLAR KURUMU BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Kredi ve Yurtlar Kurumu Başvuru sonuçları açıklandı. Açıklanan sonuçlara göre Elazığ’da yurtlarda kalmak için başvuru yapan öğrencilerin tamamı yurtlara yerleştirildiği bildirildi.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü birinci faz yerleştirme sonuçları kapsamında Elazığ yurtlarında başvuru yapmış öğrenciler arasında yedek öğrenci bulunmadığını açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, birinci faz yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurmuştu.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü birinci faz yerleştirme sonuçları kapsamında Elazığ yurtlarında başvuru yapmış öğrenciler arasında yedek öğrenci bulunmadığını açıkladı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “İlimize Yurt başvurusu yapmış tüm öğrencilerimizin bugün itibariyle %100’ü yerleştirilmiştir. Başvuru yapmış öğrencilerimizin arasından yedek öğrenci bulunmamaktadır. GSB Elazığ Yurtlarına herhangi bir şekilde başvuru yapmamış ya da başvuru kaçırmış öğrencilerimiz, sınıf tekrarı yapıp kaydı otomatik olarak silinmiş öğrenciler, ilçelerde okuyup Yurt başvurusu yapamamış öğrenciler İl Müdürlüğümüze yurt başvurusunda bulundukları takdirde misafir öğrenci olarak kalabileceklerdir. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce yapmış kapasite artırımı ve özverili çalışmalar ile ilimize gelecek öğrencilere beslenme, barınma ve sosyal faaliyetler açısından en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Yurt sonuçlarının öğrencilerimiz için hayırlı olmasını diliyoruz” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol