banner32
Öne Çıkanlar yeniufuk elazığyeniufuk Binalarımız Yoruldu Artık Kimse Güvende Değil Akciğer Nodüllerinin Düzenli Kontrollerini Aksatmayın ELAZIĞ ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI ! Yaşlı: Sözümüzün Arkasındayız

Bu haber kez okundu.

Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan’ın Ağın’ı Ziyaret Etti

İyi Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, saha çalışmaları kapsamında Ağın İlçesi’ni ziyaret etti. Yüksel Ercan’a İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan Doğan ve ilçe teşkilat mensupları da eşlik etti.

İyi Parti Elazığ Milletvekili Aday adayı Yüksel Ercan’ın Ağın’daki ilk durağı partisinin ilçe başkanlığı oldu. Ercan ve beraberindekiler, İyi Parti İlçe Başkanı Mustafa Aydemir ve partililer karşıladı.

Yüksel Ercan, İyi Parti’nin iktidara gelmesiyle Türkiye’de her şeyin düzeleceğine inançlarının tam olduğunu söyleyerek: “Sayın Genel Başkanımızın plan ve projeleri doğrultusunda onların ekonomik ve sosyal politikaları, tarım politikaları bizim için çok önemli. İnşallah iktidarda hep beraber bir sinerji oluşturursak her şeyin düzeleceğine inanıyorum.” Dedi.

Daha sonra ilçe esnafı ile bir araya gelen Yüksel Ercan ve beraberindekiler sorun ve talepleri dinledi.

İYİ Parti Ağın İlçe Başkanı Mustafa Aydemir, Partilerine Ağınlı vatandaşların ilgi gösterdiğini söyledi.

İyi Parti Elazığ İl Başkan Yardımcısı Hasan Doğan, kendi iktidarlarında Ağın’ın kaderine terk edilmişliğine son vereceklerini ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol