Öne Çıkanlar KPSS başvuru ekranı açıldı Fırat Üniversitesi 8 Öğretim Görevlisi Alacak Madenlilerden Yeniden Görüş Alınacak! KOVANCILAR YENİLENİYOR Kararlar Yıktı

Bu haber kez okundu.

ÖĞRENCİLER GÖREV BAŞINDAKİ POLİSLERİ UNUTMADI

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri tarafından 'Sen Mutlu Olurken Biz Huzurluyuz' adlı sosyal sorumluluk projesi başlatıldı.

Proje çerçevesinde öğrenciler, Dr. Öğretim Görevlisi Mehmet Fatih Çakar koordinesinde şehir merkezinde görev başında olan polis ekiplerini unutmadı.

Öğrenciler polis ekiplerine çiçek takdim edip, lokum ikram etti.

Yapılan proje ve öğrencilerin duyarlılığı herkese örnek oldu.

Toplumda farkındalık oluşturmak adına sosyal sorumluluk projeleri yaptıklarını belirten öğrencilerden Nejla Yıldırım, “Bugün bizler emniyet ekipleri ile bir araya geldik.

Her daim emniyet ekiplerinin yanımızda olmaları bizlere güven veriyor.

Ülkemizin dört bir tarafından büyük bir özveriyle çalışan ve bu uğurda fedakarlıktan kaçınmayan milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan emniyet ekiplerine minnettarlığımızı bu proje ile yansıtmak istedik” dedi.

Öğrencilerden Berkan Karaca, “Emniyet ekiplerimizin değerini ve kıymetini toplumsal olarak farkına varmamız gerektiğini düşünerek böyle bir proje oluşturduk.

Projede bizlere desteğini esirgemeyen Dr. Öğretim Görevlisi Mehmet Fatih Çakar hocamıza teşekkür ederiz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol