Öne Çıkanlar Ziraat Odası Zehir Tacirleri Yakayı Ele Verdi Zorlu: DEVA Partisi Ülkemizin Reçetesidir Zirai Mücadele Devam Ediyor birçok ülkede okunuyor

Bu haber kez okundu.

Ömer Ateş'ten seçim açıklaması!

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı ve Milletvekili adayları 14 Mayıs seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Cumhur ittifakı çatısı altında ayrı listelerde seçime giren Yeniden Refah Partisi, açıklanan resmi olmayan verilere göre beş milletvekilliği kazandı. Partinin genel Başkanı Fatih Erbakan da İstanbul 2’nci bölgeden seçildi. Elazığ’da ise 13 bin 181 oy alan Yeniden Refah Partisi milletvekili çıkaramadı.

İl Binasında partilileri ile bir araya gelen İl Başkanı Ömer Ateş, MKYK Üyesi Mehmet Gül, Milletvekili Adayları Prof. Dr. Mehmet Çavaş, Melih Yunus Güneş ve Mehmet Tan, seçim sonuçlarını değerlendirdi. İl Başkanı Ömer Ateş, partisinin küçük hesaplar yapmayarak, kendi logosu ile seçime girdiğini ifade etti. Verilen karara saygı duyduklarını belirten Milletvekili Adayları da, partilerinde çalışmaya devam edeceklerini söylediler.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Yeniden Refah Partisi’nin ilk seçimi olmasına rağmen iyi bir oy aldığını vurgulayarak: “Elazığ’da %4’e yakın bir oy alarak mecliste grubu bulunan partileri geride bırakarak Elazığ’ın sürpriz partisi olduk. Milli Görüş Meclise sloganıyla girdiğimiz seçimde %3’e yakın bir oy oranıyla başta genel başkanımız olmak üzere 5 değerli üyemiz ile Yeniden Refah Partisi TBMM’de temsil hakkını kazanmıştır.” Dedi.

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol