Öne Çıkanlar Kuşadasıspor Elazığda silahlı kavga: 5 Yaralı İl Genel Meclisi toplantı mehmet özhaseki zam

Bu haber kez okundu.

PALU İLÇESİ ÖRGÜLÜ KÖYÜNDE 1. KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Kalkınmanın ve gelişmenin temeli ulaşımdır düşüncesi ile yol ve ulaşım hizmetlerini öncelik ve ağırlık veren Elazığ İl Özel İdaresi 2022 yatırım programı kapsamında başlattığı asfaltlama çalışmalarını şehrin bir çok noktasında sürdürüyor.

Arıcak Erimli yolunun yanı sıra,

Palu ilçesi Kayaönü Köyü ve Keklikdere Köyü’den BSK asfaltlama çalışmasını tamamlayarak hizmete açan  Elazığ İl Özel İdaresi 2022 yılı yatırım programları dahilinde Palu İlçesi Örgülü Köyü 1.Kat asfalt kaplama yapım işi yüklenici firmanın altyapı çalışmalarını tamamlaması ile sathi kaplama döküm faaliyetlerine başladı.

Elazığ İl Özel İdaresine bağlı Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin Palu ilçesi Örgülü Köyü’nde yoğun bir tempoyla yürüttüğü asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol ulaşıma açılacak.

Elazığ İl Özel İdaresi geçtiğimiz günlerde Palu ilçesinin

Kayaönü Köyü’nde  1450 metre ve Keklikdere Köyü’nde 700 m olmak üzere toplam 2150 metre Bitümlü Sıcak Karışım uygulaması tamamlayarak hizmete açtı.

Elazığ İl Özel İdaresi ayrıca 2022 yılı KÖYDES ve ek yatırım programları dahilindeki yol genişletme, yol bakım-onarım çalışmaları,  sanat yapıları ve kilitli parke döşeme çalışmalarını mevsim koşulları dahilinde şehrin birçok noktasında devam ettiriyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol