Öne Çıkanlar Orman Bölge Müdürü Çetiner Elazığa Atanan Öğretmenleri Eğitim-Bir-Sen Karşıladı elazığhaberleri Karakoçan İlçesini Ziyaret Etti Milletvekili Erol: Böylesine Büyük Acılar Bir Daha Yaşanmasın

Bu haber kez okundu.

SAĞLIK MÜDÜRÜ PROF. DR. POLAT SAĞLIK TESİSİ İNŞAATLARINI ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz günlerde Hankendi ve Doğukent’te yapımı devam eden sağlık tesisi inşaatlarını gezen Prof. Dr. Cahit POLAT, bu kez de Baskil Gemici ve Palu Baltaşı beldesinde yapımları devam eden çeşitli sağlık tesislerinin inşaat alanlarını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Beraberinde bulunan hizmet başkanlarıyla birlikte Baskil Gemici ve Palu Baltaşı beldelerine giden İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, yapımı devam eden inşaatlar hakkında açıklamada bulundu.

Prof. Dr. POLAT açıklamasında “ İlimiz genelinde yapımı devam eden sağlık tesislerimizi yerinde takip ederek, yüklenici firma yetkililerinden süreç hakkında bilgi alıyoruz.

Baskil Gemici’de Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri binası ile yine aynı şekilde Palu Baltaşı beldemizde yapımına başlanılan Aile Sağlığı Merkezlerimizin inşaatları devam etmektedir.

Amacımız yapımı devam eden sağlık tesislerimizi bir an önce vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktır. Gezilerimiz sırasında olası aksaklıklar hakkında da bilgi alıyoruz ve çözümü noktasında gayret sarf ediyoruz” dedi.

Palu, Baltaşı beldesindeki incelemelerini tamamlayan İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Cahit POLAT, daha sonra Elazığ’a dönüşünde Kovancılar Devlet Hastanesi başta olmak üzere ilçede bulunan sağlık tesislerini ziyaret ederek, sunulan hizmetler hakkında bilgi aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol