Öne Çıkanlar KILIÇDAROĞLUNDAN ELAZIĞLILARA TEŞEKKÜR ASAYİŞ UYGULAMALARINDA 8 TUTUKLAMA Müftü Aydın 4 İl İçin 16.5 Milyon TLlik Kalkınma Desteği Elazığda Elektrik Tüketimi Arttı

Bu haber kez okundu.

ŞAHİN:“VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Bu kapsamda El-Aziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği kuruluşunun 1. Yılını da geride bıraktı.

Birinci yıllarına güzel etkinliklerle ve yardımlarla girdiklerini belirten El-Aziz Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Onur Şahin “ İnsanların gönüllerine dokunmaya devam ediyoruz.

Geçtiğimiz birinci yılımızda derneğimizi kurarken verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz, yaptığımız faaliyetlerimizden bazıları ilimize 42.000 tamamlayıcı ders kitabı kazandırmamız, yine öğrenci kardeşlerimize her yılbaşında kırtasiye desteği sunmamız, öğrenci kardeşlerimize bot ve mont yardımlarımız, il genelinde ve ilçelerimizde ailelerimize aylık düzenli gıda dağıtımlarımız, yine il genelinde 250 ailemize düzenli nakit desteği sağlamamız, belirlediğimiz ailelerimize ay boyunca düzenli ekmek yardımlarımız, ailelerimize yakacak ve eşya yardımlarımız, engelli vatandaşlarımıza engelli akülü araçları almamız, yine kurduğumuz genç kürsü başı ekibimiz ile kültürümüzü tanıtmamız ve her hafta sonu dernek binamızda kürsü başı etkinliği yapmamız, ünlü oyuncu, yazar ve senaristlere ilimizi ve kültürümüzü tanıtım programımız,  halk oyunları ekibimiz ile 2 yıl Elâzığ il birinciliklerimiz yaptığımız faaliyetlerimizden bazılarıdır.

Derneğimizin 1.yılı kutlu olsun, çok şükür hayırsever iş adamları ve siz değerli vatandaşlarımız sayesinde geçtiğimiz birinci yılımızda büyük işlere ile imza attık. Derneğimiz hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Elâzığ kültürünü vatandaşlara unutturmadan yaşatmaya devam edeceğiz. Eğitime desteklerimiz her zaman sürecek. Tabi ki bu zor dönemlerde yardıma muhtaç ailelere ise desteklerimiz düzenli olarak sürüyor ve sürecek. Öncelikle bizlerden yardımlarını ve desteklerini eksik etmeyen hayırsever iş adamlarımıza, bir birinden değerli yönetim kurluma, el-aziz genç kürsü başı ekibimize ve halkoyunları ekibimize, derneğimizin değerli eğitmenlerine ve hocalarına, yağmur çamur demeden dernekte gönüllü olarak çalışan üyelerimize, arkadaşlarımıza ve siz değerli yüreği güzel Elâzığ halkına teşekkür ediyorum. Bizler siz değerli halkımız ve memleketimiz için çalışmaya devam edeceğiz. El-Aziz Kültür Eğitim Ve Yardımlaşma Derneğimizin 1. yılı kutlu olsun” ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol