Öne Çıkanlar 30 GEÇİCİ İŞÇİ ALACAK nisan ayı araç sayısı O ADAM; TURAN KARAHAN Müftülük Çalışanı 6 Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti BAKIM HİZMETİNDEN YARARLANAN GÖRME ENGELLİ SAYISI 39 BİNİ AŞTI

Bu haber kez okundu.

Semih Işıkver: "Çok Az Kaldı"

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkverseçim çalışmaları kapsamında Kapalı Çarşı ve Kuyumcular çarşısı esnaflarını ziyaret ederek talep ve sorunları dinledi. Elazığ'ın tarihi çarşısı olan Kapalı Çarşı'da esnafla bir araya gelen Milletvekili Adayı Işıkver, esnaflar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

YAŞANAN SIKINTILARIN VARLIĞINDAN BİR KEZ DAHA HABERDAR OLUYORUZ

Işıkver, esnafların yaşadığı sıkıtının farkında olduklarını ifade ederek; “Bugün Kapalı Çarşı ve Kuyumcular Çarşısı esnafımızla kucaklaştık. Esnaflarımızın sorunlarının zaten farkındaydık. Ama bu defa yerinde müşahede etme ve çözüm yolundaki vizyonumuzu aktarma fırsatımız da oldu. Hakikaten şehrimizin birçok noktasında siyasetin eksik kalmasından ötürü siyaset mekanizmasının devreye girememesinden ötürü yaşanan sıkıntıların varlığından bir kez daha haberdar oluyoruz.”

ORTAYA BİR VİZYON KOYAN, İRADE KOYAN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GÖRECEKSİNİZ

 “Bu itibarla şunu ifade etmekte fayda görüyorum. Milliyetçi Hareket Partisi’nin döneminin başlamasına çok az kaldı.  11 gün sonra hem kapalı çarşıda hem sanayi sitesinde hem rezerve alanlarda bu şehirde nerede bir problem varsa onu çözmek için ortaya bir vizyon koyan, irade koyan  Milliyetçi Hareket Partisi göreceksiniz” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol