banner32
Öne Çıkanlar yeniufuk elazığyeniufuk Binalarımız Yoruldu Artık Kimse Güvende Değil Akciğer Nodüllerinin Düzenli Kontrollerini Aksatmayın ELAZIĞ ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI ! Yaşlı: Sözümüzün Arkasındayız

Bu haber kez okundu.

Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Başkan Alan’ı ziyaret etti

Başkanımıza şifa dileklerimizi yüz yüze iletmek vesilesi ile ziyarete geldik.

Ziyaretlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan D.G. Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz; “Bugün Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasına ziyarete geldik.

Başkanımızı seçimlerden sonra ziyaret etme şansı bulamamıştık hem de biliyorsunuz önemli bir operasyon geçirdi.

Kendilerine yüz yüze şifa dileklerimizi de iletmek vesilesi ile dostlarımızla ve Başkanımızla birlikteyiz, hasbihal ediyoruz. Dedi.

Elazığspor’u yeniden Süperlig’de görmek istiyoruz.

Ziyareti esnasında Elazığspor’u yeniden Süperlig’de görmek istediklerini ifade eden Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz; Elazığ’lılara Elazığspor’a sahip çıkmalarını ve Elazığspor’u yeniden Süperlig’de görmek istediğimizi ifade etmek istiyorum. Buradan bütün Elazığ’lı Gakkoşlara selamlar, saygılar.” Dedi.

Çok değerli dostuma ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Çok değerli dostum, arkadaşım Sivasspor Kulüp Başkanı Sn. Mecnun Otyakmaz Bey, zahmet edip Elazığ’a ziyaretlerimize geldiler. Kendilerine Odamız, Meclisimiz ve Yönetim Kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol