Öne Çıkanlar GÖKTAŞ VAKA SAYISI 100 BİNDE 61 AK Kadınlar Şiddete Karşı Turuncu Çizgi Çekti Yukarı Fırat Kültür Sanat ve Arkeoloji Derneğinden Başkan Şerifoğullarına Teşekkür AK Parti İl Başkanlığına Atanan Yıldırımı Kutladı

Bu haber kez okundu.

TIP MEZUNLARI DÜZENLENEN ORGANİZASYONDA BİR ARADA

 “20. YILIMIZ NEDENİYLE GÜZEL BİR ETKİNLİK YAPTIK”

 Fırat Üniversitesi mezunlarından Dr. Sami Güngör, “Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi 2002 mezunları olarak bugün toplandık. 20. Yılımız nedeniyle güzel bir etkinlik yaptık. Önce bugün tıp fakültemizin amfisinde toplandık sohbet edeceğiz. Eski günleri yad edeceğiz. Daha sonra yemek ve farklı organizasyonla anılar biriktireceğiz ”ifadelerini kullandı.

 “20 YILLIK SÜREÇTE ACISI VE TATLISIYLA BİRÇOK ŞEY YAŞADIK”

 Dr. Selma Aslan, “Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi 2002 mezunları olarak aradan geçen 20 yıllık süreçte acısı ve tatlısıyla birçok şey yaşadık. 20 yılın sonunda sevdiğimiz bir arkadaşımızın öncülüğünde bir araya geldik. Emeği geçen ve katılım sağlayan tüm arkadaşlarıma hem kendim adına hem de Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi 2002 mezunları adına teşekkür ediyorum. Bunu inşallah sık bir şekilde tekrarlarız ve eski günleri yad ederiz” diye kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol