Öne Çıkanlar KPSS başvuru ekranı açıldı Fırat Üniversitesi 8 Öğretim Görevlisi Alacak Madenlilerden Yeniden Görüş Alınacak! KOVANCILAR YENİLENİYOR Kararlar Yıktı

Bu haber kez okundu.

TOPOĞLU’NDAN, EGSİM’E TEŞEKKÜR

Gençlik ve Spor Yatırımları, Yurtlar ve Gençlik Merkezi hakkında bilgi alan TOPOĞLU, İl Müdürü Abdulsamet EREN, Gençlik Hizmetleri Müdürü Serkan SİS, Gençlik Merkezi İdarecileri, Çalışanlar ve Gönüllüler ile bir araya gelerek Elazığ’da yapılan gönüllülük faaliyetleri yatırımlar ve çalışmalardan dolayı İl Müdürü Abdulsamet EREN’e teşekkür etti.

Gençlik Merkezini gezerek kurslar ve faaliyetlere katılan TOPOĞLU, ziyaretinin ardından ilimizden ayrıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Gençlik merkezimizde devam eden faaliyetleri gezerek, kurslarımıza katılan gençlerimiz ve aileleri ile bir araya geldi.

Özellikle Velilerin yapılan faaliyetlerden memnun olduklarını dile getirmeleri Genel Müdürümüz TOPOĞLU’nu bir hayli mutlu etti. Öncelikle 81 il içerisinde ilk defa ilimizde yapılan Osmanlı oygu sanatı naht atölyesini ve resim atölyesini gezdikten sonra müzik atölyesinde gitar kursuna katılarak gençlerimize eşlik etti.

Şan ve ses kurslarına iştirak eden TOPOĞLU; has odada gençlerle bir araya gelerek hasbihal etti. Gerek deprem de gerekse sonrasında Gönüllü Gençlerimizin yaptığı çalışmalarla Bakanlığımız ve şehrimizde bir değere sahip. Karşılık beklemeden tamamıyla gönüllülük esaslı olarak çalışan kardeşlerimizle, onların dertleriyle dertlenen ve her alanda yanlarında yer alan Genel Müdürümüz Sn. Dr. Emre TOPOĞLU’na ilimize ve gençlerimize göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Genel Müdürümüzün de ifade ettiği gibi pırıl pırıl gençler var karşımızda her daim gençlerimiz için çalışan bir bakanlığımız temeli sadece Genç olan bir Bakanlığımız var.

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de her daim Gençlerimizle olmaya, onları anlamaya ve şartlar neyi gerektiriyorsa güncel olanı gençlerimize sunmaya devam edeceğiz.

Ziyaretlerinden dolayı Genel Müdürümüze teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz, ifadelerine yer verildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol