Öne Çıkanlar CEZASI 800 TL MEHMET ÇETE GÜVEN TAZELEDİ  zülfü demirbağ SEMİH AYAZ 2023

Bu haber kez okundu.

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ ELAZIĞ ŞUBESİ YILIN ŞUBESİ SEÇİLDİ

Elazığ ve ülkemizin edebi ve kültürel faaliyetlerine katkı sunmak ve daha ileri noktalara taşımak gayesiyle yola çıkan Türkiye Yazarlar Birliği Elazığ Şubesi, bir yıllık süre içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetleri ve gündemine aldığı yeni çalışmalarıyla Türkiye Yazarlar Birliği Genel Merkezi tarafından ödüle ayık görüldü. 4-5 Kasım 2022 tarihlerinde Sakarya’da yapılan Türkiye Yazarlar Birliği Şubeler toplantısında Elazığ Şubesine başarılarından dolayı “Yılın Şubesi” beratını TYB Genel Başkanı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, toplantıda Elazığ Şubesini temsilen toplantıya katılan Şube Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Taner Namlı’ya takdim etti.

Berat ve ödül nedeniyle Genel Başkan Arıcan ve Genel Merkez Yönetimine teşekkür eden Şube Başkanı Nazım Payam, TYB Elazığ Şubesi olarak bir yıl gibi kısa bir sürede amaç ve hedeflerine yönelik yapılan çalışmaların gözden kaçmamasına sevindiğini belirtti.

Elazığ ve ülkemizin kültürel ve edebi gündemine ivme kazandıracak çalışmaları sürdüreceklerini Şube olarak önemli faaliyetlere imza atacaklarını vurguladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol