Öne Çıkanlar 30 GEÇİCİ İŞÇİ ALACAK nisan ayı araç sayısı O ADAM; TURAN KARAHAN Müftülük Çalışanı 6 Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti BAKIM HİZMETİNDEN YARARLANAN GÖRME ENGELLİ SAYISI 39 BİNİ AŞTI

Bu haber kez okundu.

Yasin  Yılmaz: Söz verdiğimiz projeleri bir bir hayata geçirdik

Beldeyi modern bir görünüme kavuşturmak adına çalışmaların sürdüğünü kaydeden Başkan Yılmaz, Organize Sanayi Bölgesi yolundan belde girişine kadar sıcak asfalt çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.

YOL MEDENİYETTİR

Yol Medeniyettir düsturuyla hareket ettiklerini ve bu kapsamda beldenin tüm yollarının asfaltlandığını belirten Başkan Yılmaz, mahallelerde de parke çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi. Yurtbaşı’na değer katan çalışmalar gerçekleştirdiklerinin altını çizen Başkan Yasin Yılmaz, yaz sezonuyla birlikte birçok projenin daha hayat bulacağını sözlerine ekledi.

BAŞKAN YILMAZ: DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Belde sakinlerinin mutluluğu adına daha çok çalışacaklarını ifade eden Başkan Yasin Yılmaz açıklamasında şunları söyledi:
“Beldemizin genelinde belediye olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Beldemiz girişindeki asfalt çalışmalarında sona gelindi. Yine mahallelerimizde parke ve kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Beldemizi modern bir görünüme kavuşturmak adına gece gündüz demeden çalıştığımızı ifade etmek isterim. Özellikle Organize Sanayi Bölgesi girişinden beldemizin girişine kadar olan yolda asfalt çalışmalarımızın gerçekleşmesinde bizlere katkıları olan Sayın Valimize, Milletvekillerimize, her zaman desteklerini bizlerden esirgemeyen Elazığ Belediye Başkanımıza, AK Parti Elazığ İl Başkanımıza, İl Özel İdaremize, Karayolları 8. Bölge Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da aynı heyecan ve azimle çalışacağımızı belirtmek istiyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol