Öne Çıkanlar BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: YENİ TAZİYEEVİNİ HİZMETE SUNDUK MHP İL BAŞKANI IŞIKVERDEN 19 MAYIS MESAJI ŞEHİT ANNELERİNİ YALNIZ BIRAKMADI BAŞKAN HAVABULUTTAN TEŞEKKÜR MESAJI suriye

Bu haber kez okundu.

Yeniden Refah Partisi Elazığ il Başkanı Ömer Ateş'ten Teşekkür!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Elazığ mitinginin yoğun bir katılım ve coşkuyla gerçekleştirildiğini ifade eden Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan’ın katılımlarıyla Cumhuriyet meydanında gerçekleştirdiğiniz mitinge halkımızın yoğun ilgisi bizleri mutlu etmiştir.

Genel Başkanımız Sayın Erbakan, 14 Mayıs seçimlerinin önemini ve neden Cumhur İttifakı safında yer aldığımıza dair önemli açıklamalarda bulundu.

Ülkemizi kalkınma ve gelişmesini istemeyen batılı ülkelerin desteklediği millet ittifakına karşın Cumhur ittifakını desteklemenin milli bir vecibe olduğunu ifade etti.

Genel Başkanımızın merkezi hükümete yönelik tavsiyeleri ile Elazığ ile ilgili açıkladığı projeler halkımız tarafından da takdirle karşılandı.”

Elazığlı hemşerilerine mitinglerine katılımlarından dolayı teşekkür eden Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş şunları söyledi:

“Görkemli bir şekilde gerçekleştirilen mitingimize katılarak hemşerilerimize ve hünkar mahfili Elazığ’a olan yakın ilgi ve muhabbetini bir kez daha gösteren Genel Başkanımız Saygıdeğer Dr. Fatih Erbakan’a, Cumhur ittifakı üyesi siyasi partilerimizin il başkanlarına, Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na, Milletvekili adaylarımıza, Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Nurettin Gül’e, Ankara İl Başkanı Mustafa Yanılmaz’a, MKYK üyelerimize, komşu şehirlerimizin il başkanlarına, Kadın ve Gençlik kollarımıza, il ilçe ve belde teşkilatlarımıza, mahalle ve köy temsilcilerimize, partimizin her kademesinde görev yapan dava arkadaşlarımıza, tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol